Barcelona vs. Panathinaikos: 10 esminių statistikos faktų


Barcelona pergalių Eurolygoje seriją pabandys pratęsti namuose, kur susitiks su išvykose niekaip negalinčia laimėti Atėnų Panathinaikos komanda.

 

1. Barcelona laimėjo ketverias pastarąsias ir 18-ika iš 30-ies akistatų su Panathinaikos.

2. Juanas Carlosas Navarro Eurolygoje pataikė jau 25 baudos metimus iš eilės, Justinas Doellmanas – 20, Maciej Lampe – 19. Panathinaikos gretose Nikos Pappas taip pat pataikė 19 iš eilės.

3. Panathinaikos ekipai tai bus 300-osios rungtynės Eurolygoje. Kol kas tik šešiems klubams yra pavykę pasiekti šią žymą. Barcelona yra rekordininkė, sužaidusi 16 rungtynių daugiau.

4. Panathinaikos vyr. treneris Duško Ivanovičius du su puse sezono 2005-2008 metais treniravo Barcelona klubą ir jo asistentu tuomet dirbo dabartinis katalonų strategas Xavi Pascualis.

5. Dimitris Diamantidis rezultatyviausias rungtynes Euolygoje sužaidė būtent prieš Barcelona – 2011 metais, kai pelnė 26 taškus, tačiau prametė paskutinį metimą ir leido katalonams triumfuoti 83:82.

Paskutinė Panathinaikos viešnagė Barselonoje:

 

6. Barcelona kol kas laimėjo visus keturis Eurolygos mačus, mesdama po 81,8 taško per rungtynes.

7. Panathinaikos kraityje – trys pergalės, tačiau visos jos pasiektos namuose. Išvykoje graikai žaidė kol kas tik vieną mačą ir ji nebuvo sėkmingas: 75:81 pralaimėta Bayern ekipai.

8. Panathinaikos išvykose pralaimėjo jau šešis mačus iš eilės, įskaitant viešnagę Barselonoje praėjusio sezono kovo mėnesį (62:84).

9. Panathinaikos šiuo metu yra trečia pagal rezultatyvumą komanda Eurolygoje, renkanti po 85,0 taško per rungtynes.

10. Tačiau per paskutinius šešis mačus su Barcelona graikai nė karto neperžengė 70 taškų ribos, o per paskutines ketverias rungtynes apskritai rinko vos po 57,8 taško.

Barcelona 1.20, Panathinaikos 4.70