4 pasiūlymai „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ rungtynėms


Ar pavyks Vilniaus „Lietuvos rytui“ ketvirtą kartą iš eilės įveikti Kauno „Žalgirį“ ir prasibrauti į LKL finalą? Rungtynėse Kaune žalgiriečiai gali išlyginti pusfinalio serijos rezultatą ir visus atsakymus palikti mačui Vilniuje.

Keturi pasiūlymai, ko galima laukti pirmadienio mače:

1.85 už tai, kad abi komandos pelnys daugiau 160,5 taško

Per šešias 2013 metais įvykusias dvikovas „Žalgiris“ ir „Lietuvos rytas“ per rungtynes kartu vidutiniškai rinkdavo po 144,2 taško. Tačiau abu 2014 metais įvykę mačai buvo žymiai rezultatyvesni ir komandos rinko po 172,5 taško.

1.80 už tai, kad „Lietuvos rytas“ pelnys daugiau 78,5 taško

„Lietuvos rytas“ su „Žalgiriu“ šį sezoną žaidė tris kartus, vidutiniškai į kauniečių krepšį mesdamas po 88,7 taško.

1.70 už tai, kad „Žalgiris“ bus priekyje po pirmojo kėlinio

Be abejo, geriausias indikatorius yra paskutinės dvejos tarpusavio rungtynės, kurias „Žalgiris“ ir „Lietuvos rytas“ sužaidė per pastarąjį mėnesį (paskutinės reguliariojo sezono ir pirmosios pusfinalio rungtynėse). Jose abiejose rungtynes sėkmingiau pradėdavo žalgiriečiai, laimėdami pirmąjį kėlinį (20:18 ir 23:13). Galima tikėtis tokio pat scenarijaus ir šįkart: „Žalgiriui“ nėra kur trauktis, tad jautį už ragų Gintaro Krapiko komanda greičiausiai bandys griebti nuo pat pradžių.

1.53 už tai, kad „Žalgiris“ laimės rungtynes ir serija persikels į Vilnių

Paskutinį kartą lemiamas atkrintamųjų varžybų rungtynes (iki šiol finalo serijose) savų žiūrovų akivaizdoje „Žalgiris“ pralaimėjo 2009 metais. Tai buvo antras kartas, kai tai nutiko – „Lietuvos rytas“ lemiamas rungtynes „Žalgirio“ aikštėje buvo laimėjęs ir 2005 metais.