14 įdomiausių Lietuvos krepšininkų citatų po pergalės prieš estus


Lietuvos krepšinio rinktinė Europos čempionate po pergalingo Jono Mačiulio metimo 64:62 palaužė Estijos komanda. Tai buvo pirmoji lietuvių ir estų akistata žemyno pirmenybėse po 76 metų pertraukos. Štai 14 frazių, kurias po mačo žurnalistams išsakė Lietuvos rinktinės žaidėjai:

 

1. „Įmečiau, ploja visi, bet pergale prieš estus nėra ko džiaugtis. Juokas pro ašaras“ (Jonas Mačiulis)

 

2. „Šviečiasi 2009 metų Lenkijos variantas, tik gal su geresne pabaiga grupėje“ (Jonas Mačiulis)

 

3. „Mus dievais laikė, kai burtai lėmė sąlyginai silpnus varžovus. Bet atvažiavome, pamatėme, kad ir jie gali žaisti, ir pradėjome abejoti savimi. Kortų namelis griūva, bet mes pabandysime jį atstatyti“ (Jonas Mačiulis)

 

4. „Žinote tą patarlę su vienu degtuku ir daug degtukų? Jei po vieną žaisime, sulaužys mus. O jei būsime kaip kumštis, taip nebus. Turime pradėti nuo rytojaus“ (Jonas Mačiulis)

 

5. „Komandos, kurias pusė mūsų tautos nurašė, yra tikros komandos. Jos žaidžia komandiškai, vykdo derinius iki galo, žino savo lyderius ir vaidmenis“ (Jonas Mačiulis)

 

6. „Estai niekuo nenustebino, mes patys „š“ malėm“ (Mantas Kalnietis)

 

7. „Nežinau, ko iš mūsų galima tikėtis... Sunku kažką prognozuoti. Tikiuosi, kad atrasime savo energiją, gerą žaidimą, bet nieko negaliu pažadėti“ (Mantas Kalnietis)

 

8. „Natūralu, kad pratrūkstame, kai nesiseka. Tai nervingumo požymiai. Kai kažkas nesigauna, atsiranda kibirkštys. Paprastai tokių dalykų rinktinėje nebūna“ (Mantas Kalnietis)

 

9. „Negalime verkti, olimpiada ant nosies. Nepulsime į kapus, nežliumbsime, o darysime, ką galime“ (Mantas Kalnietis)

 

10. „Kovėmės, kovėmės, kovėmės, rovėme dantimis ir dar kartą kovėmės“ (Antanas Kavaliauskas)

 

11. „Reikia žiūrėti vaizdo įrašą, analizuoti klaidas ir daugiau jų nedaryti. Ne stengtis nedaryti, o tiesiog nedaryti. Nes stengimasis jau nepadeda“ (Antanas Kavaliauskas)

 

12. „Sirgaliai fantastiški ir truputį gėda prieš juos“ (Mindaugas Kuzminskas)

 

13. „Tas klausimas iškyla ir mums. Kodėl mes turime taikytis prie kitų? Jei nesugebame išnaudoti savo pranašumų, turime taikytis prie varžovų. Nežinau, kodėl“ (Mindaugas Kuzminskas) 

 

14. „Trūko mums Jono, bet ir tie vienuolika žaidėjų, kurie liko, turėjo daug tvirčiau atstovėti“ (Mindaugas Kuzminskas)