13-as iš eilės „Wizards“ bandymas laimėti Indianapolyje


Geriausia reguliaraus sezono komanda Rytuose – Indiano „Pacers“ – netikėtai daug vargo turėjo jau pirmajame atkrintamųjų varžybų etape, ir tai sukėlė abejones, ar ši komanda iš tiesų yra tokia tvirta favoritė kovoje dėl kelialapio į Konferencijos finalą.

Serijoje, kurioje prireikė visų rungtynių (4-3), „Pacers“ palaužė Atlantos „Hawks“ klubą. Pademonstravo charakterį, nes serijoje Indiana atsilikinėjo 2-3.

Tuo tarpu „Wizards“ rezultatu 4-1 eliminavo traumų išretintą Čikagos „Bulls“ ekipą ir prieš pusfinalio seriją turėjo penkias laisvas dienas.

Netikėta buvo tai, kad du iš trijų pralaimėjimų „Pacers“ patyrė savo aikštelėje. Reguliariajame sezone „Pacers“ varžovai įsitikino, kaip sunku laimėti Indianapolyje – vos penki „Pacers“ pralaimėjimai per 41 rungtynes namuose.

Serija su „Wizards“ taip pat prasidės Indianoje. Jei čia galėjo laimėti „Hawks“, kodėl negalėtų „Wizards“? Rezultatai rodo, kad Vašingtonui jokio skirtumo, kur žaisti – namie ar išvykoje. Reguliariajame sezone išvykose „Wizards“ iškovojo tiek pat pergalių, kiek ir namuose.

Bet iškalbinga ir kita statistika. Nors „Wizards“ laimėjo paskutinį tarpusavio mačą, kovą vykusį Vašingtone, Indianapolyje „Pacers“ svečius iš sostinės įveikė jau 12 kartų iš eilės. Paskutinį kartą „Wizards“ pergalę Indianos valstijoje šventė prieš... septynis metus (2007 balandį).

1.50 už tai, kad „Pacers“ tryliktą iš eilės kartą namuose įveiks „Wizards“.

 

 

Pacers

Wizards

Reguliarus sezonas:

56-26

44-38

Nuomuose:

35-6

22-19

Išvykose:

21-20

22-19

Konferencijos ketvirtfinalis

4-3 prieš „Hawks“

4-1 prieš „Bulls“