Wilder vs. Stiverne: didžiausia sunkiasvorių kova nuo Holyfieldo-Tysono laikų


„Didžiausia sunkiasvorių titulinė kova Jungtinėse Valstijose nuo Holyfieldo-Tysono laikų“, - taip Nevadoje vyksiančią dvikovą tarp amerikiečio Deontay Wilderio ir kanadiečio Bermane'o Stiverne'o pavadino „New York Post“.

Šie du sunkiasvoriai boksininkai išsiaikšins, kam iš tiesų turi priklausyti WBC čempiono diržas.

Diržas tapo be savininko, kai apie karjeros pabaigą paskelbė Vitalijus Kličko. Gegužę Los Andžele Stiverne'as įveikė Chrisą Arreolą, ir diržas atiteko jam. Dabar teks pirmą kartą jį ginti.

Wilderis profesionalų bokse dar nėra patyręs pralaimėjimo, ir jis laikomas šio susitikimo favoritu. Wilderis visas savo kovas laimėjo nokautu anksčiau laiko. Ilgiausiai kova trukdavo iki 4 raundo.

8 priešininkus jis nokautavo pirmąjame raunde. Dažnai varžovai jo neįvertindavo tol, kol nesusitikdavo ringe. 1.57 kad Wilderis kovą laimės anksčiau laiko.

„Atėjo mano laikas. Aš nenoriu, jog mane lygintų su kitais kovotojais. Aš noriu sukurti savo palikimą. Man nemoka už viršvalandžius, todėl aš išeinu ir užbaigiu kovas greitai“, - prieš dvikovą su Stiverne'u kalbėjo Wilderis.

Beje, jis yra paskutinis amerikietis boksininkas, laimėjęs medalį olimpinėse žaidynėse. Wilderis iškovojo bronzą 2008 metais Pekine.

Stiverne'as (24-1-1) laimėjo 12 iš paskutinių 13 savo kovų, 10 iš jų anksčiau laiko. Kanadietis laikomas techniškesniu ir labiau patyrusiu boksininku, tačiau Wilderio pasižymi geresnėmis greičio ir sprogstamosios jėgos savybėmis. Kuo Stiverne'ui labiau pavyks primesti lėtesnį tempą, tuo daugiau šansų jis turės. 13.00 kad Stiverne'as laimės kovą taškais.