Sugrįžtantis Andersonas Silva: tai bus įspūdingiausia visų laikų kova


Kraupią traumą išsigydęs Andersonas Silva grįžta kovoti. Apie tai pranešė UFC, paskelbusi ir artimiausią varžovą. Tai – Nickas Diazas.

Andersonas Silva prieš Nicką Diazą kovos kitų metų sausio 31 dieną vyksiančiame UFC-183 turnyre.

Andersonas Silva kovoja MMA nuo 1997 metų. Pergalių ir pralaimėjimų santykis 33-6. Nuo 2007 metų 10 kartų gynė vidutinio svorio kategorijos čempiono vardą. Chrisas Weidmanas 2013-ųjų liepą nokautavo Silvą ir atėmė čempiono titulą.

Po pusmečio Silva dar kartą kovojo prieš Weidmaną, bet patyrė garsiąją, neįtikėtinai šiurpią traumą, kai smūgiuodamas varžovui pats susilaužė koją.

Šio epizodo video:

Nickas Diazas kovoja MMA nuo 2001 metų. Kovų santykis: 26-9-0-1. Paskutines dvi kovas pralaimėjo. Buvo pareiškęs apie pasitraukimą iš MMA, bet po ilgų derybų susitarė su UFC dėl naujos sutarties 3 kovoms. Kova su Silva nebus titulinė.

„Manau, kad tai bus geriausia stovėsenos kova per visą UFC istoriją. Visi žino, koks Nickas yra geras boksininkas, taigi tai bus kova, kurią visi norės pamatyti.

Aš visuomet atkreipiu dėmesį į geriausius UFC kovotojus, kurie vieną dieną galėtų būti mano oponentais. Niekad nemaniau, kad teks kovoti su Nicku, bet jo kovas stebėdavau, nes jis puikus kovotojas. Jis išmano džiu džitsu ir yra tobulas boksininkas. Jei jis nebandys manęs parversti į parterį, tai bus įspūdngiausia visų laikų UFC kova“, – kalbėjo A.Silva.

Sekite MMA lažybas!