Revanšas: „apvogtas“ Pacquiao prieš dar niekieno nenugalėtą Bradley


 

Aštuonių svorio kategorijų pasaulio bokso čempionas, 35 metų filipinietis Manny Pacquiao ruošiasi tam, kas nepavyko prieš kelerius metus: įveikti 30-metį amerikietį Timothy Bradley.

M.Pacquiao ir T.Bradley kovėsi 2012 metų balandį. Tuomet teisėjų sprendimu – daug diskusijų ir nemenką pasipiktinimą sukėlusiu sprendimu – kovą laimėjo T.Bradley. Taip iš filipiniečio atimdamas WBO čempiono diržą.

Įdomu tai, kad WBO po vaizdo peržiūros vėliau pripažino, kad nugalėtoju turėjo būti paskelbtas M.Pacquiao, tačiau nedrįso rezultatų anuliuoti. Neva dėl to, jog ši kova įvairiuose rinkimuose pretendavo į Metų kovos titulą.

Žiniasklaidos vertinimu filipinietis buvo tiesiog apvogtas, nors, kaip mažą paguodą, gavo pažadą revanšinei kovai. Balandžio 12 dieną Las Vegase ji ir įvyks.

Į T.Bradley CV užtenka įrašyti vieną eilutę ir to pakaks: profesionalų ringe šis boksininkas dar nėra patyręs nė vieno pralaimėjimo. 31 kova, 31 pergalė. M.Pacquiao sąskaitoje – 62 kovos, 55 pergalės, 5 pralaimėjimai, 2 lygiosios.

Po kovos su T.Bradley, M.Pacquiao pralaimėjo meksikiečiui Juanui Manueliui Martinezui, bet įveikė amerikietį Brandoną Riosą. T.Bradley – įveikė tą patį J.M.Martinezą bei rusą Ruslaną Provodnikovą.

„Bradley taip ir nesugebėjo skaudžiau užtaikyti Pacmanui pirmoje kovoje. Pacquiao pranoksta amerikietį greičiu, jėga, mobilumu ir patirtimi. Bradley pranašumu turėtume vadinti užsispyrimą bei fizinį pasiruošimą: jis be vargo gali kovoti visus 12 raundų“, – apie artėjančią kovą rašo boxingnews24.com.

3.50 už tai, kad kovai prireiks visų 12 raundų ir ją vėl taškais laimės T.Bradley.

Specialistai pažymi, kad M.Pacquiao jau nebėra toks, koks buvo prieš 5-6 metus, kai išgyveno karjeros piką, tačiau filipiniečio „žudiko instinktas“ niekur nedingęs.

1.50 už tai, kad Filipinų mega žvaigždė susigrąžins WBO diržą.

 

 Vaizdai iš M.Pacquiao treniruotės: