Pradeda žygį dviračių olimpo link


Didžiosios Britanijos dviračių sporto čempionas Chrisas Froome’as teigia, jog pagrindinis jo tikslas naujame sezone – ne tik apginti „Tour de France“ čempiono titulą, bet ir savo įspūdingu greičiu lenktynėse įrodyti, kad dviračių sporte galima dominuoti ir be dopingo.

Naują sutartį su savo atstovaujamu „Team Sky“ klubu prieš pat Naujuosius pasirašęs 28-erių Ch.Froome‘as šiuo metu įtemptai ruošiasi naujam sezonui bei svajoja, jog šie metai bus didelis postūmis siekiant gyvenimo tikslo – įrašyti savo vardą į dviratininkų panteoną, tarp visų laikų geriausių, švarių sportininkų.

„Tai mano asmeninė ambicija. Norėčiau, kad mano vardas būtų minimas greta dviračių sporto legendų, tokių kaip Eddy Merckzas. Noriu laimėti ne vieną, o daug prestižinių daugiadienių lenktynių titulų. Aš turiu tai, ko reikia. Manau, sugebėsiu“, - pasitikėjimu savimi spinduliavo Ch.Froome‘as.

Brito teigimu, jis jaučia padaręs pažangą po praėjusių metų, tačiau tebeturi, kur tobulėti. „Be abejonės kopiu vis aukščiau, tačiau galiu ir dar geriau. Nesu pats švelniausias dviratininkas. Kartais esu statiškas, per daug vadovaujuosi alkūnėmis ir keliais. Man reikėtų padirbėti ir pagerinti savo laikyseną ant dviračio, taip pat išmokti būti labiau taktiškam. Kiekvieną kartą, kai „Grand Tour“ važiuoju priekyje, aš mokausi“, - pažymėjo Ch.Froome‘as.

„Man teko pietauti su E.Merckzu. Jis man pasakojo, kaip jam pavyko vėl ir vėl iškovoti didžiausius titulus. Daugumai vyrukų sunkiai sekdavosi apginti savo trofėjus. Pastarasis vyrukas, kuriam tai pavyko padaryti, buvo Lance‘as Armstrongas, ir mes visi žinome, kaip jis tai padarė. Dabar yra susiformavęs neigiamas stereotipas apie daugkartinius čempionus. Noriu jį paneigti“, - kalbėjo dviratininkas.

„Aš nuoširdžiai tikiu, kad žmonės pavargo girdėti apie dopingą. Jie nori kažko, kuo galėtų tikėti. Na ką gi, aš jaučiu atsakomybę parodyti žmonės, jog sportas pasikeitė“, - tvirtino Ch.Froome‘as.

Visa dviračių sporto lažybų pasiūla