Neįveikiamas Golovkinas... O gal?


Ne paslaptis, kad Ganos boksininko Osumanu Adamos šansai įveikti Kazachstano atstovą Genadijų Golovkiną – itin minimalūs. „Unibet“ už O.Adamos pergalę siūlo 13.00 koeficientą.

Šeštadienio vakarą šie du boksininkai Monte Karle suskaus dėl WBA ir IBO pasaulio čempiono titulo vidutinio svorio kategorijoje (iki 72,6 kg). Abu diržai šiuo metu priklauso G.Golovkinui.

Kazacho, kurio tėvas rusas, mama – korėjietė, karjera profesionalų ringe tiesiog įspūdinga – 31-erių G.Golovkinas laimėjo visas 28 kovas, iš jų net 25-ias nokautais (89 proc. visų pergalių).

Pastarąjį kartą ringą neatlikęs nokautuojančio smūgio G.Golovkinas paliko 2008 metais, bet tai buvo 8 raundų kova. 12 raundų dvikovose kazachas sudorodavo priešininkus anksčiau laiko. 1.12 už tai, kad ir šįkart G.Golovkino pergalei viso raundų neprireiks.

JAV gyvenančio O.Adamos rezultatai kuklesni, nors jam šiuo metu priklauso IBO „International“ ir „Intercontinental“ titulai. 33-ejų metų afrikietis profesionalų ringe laimėjo 22 dvikovas laimėjo (16 nokautu) ir 3 kartus pralaimėjo.