Mayweatheris vs. Pacquiao: 5 geriausi lažybų pasiūlymai


Floydas Mayweatheris prieš Manny Pacquiao. Money prieš Pac-Man. Dvylika raundų, kurie viską nuspręs. Nebent kuris nors, nepatenkintas kova, paprašys revanšo. Akimirka, kurios pasaulis laukia su pačiu didžiausiu nekantrumu.

The MGM Grand arena – arena, kurioje jau aštuonerius metus vyksta visos Mayweatherio kovos. Nuo tada, kai Money įveikė Oscarą De La Hoyą kovoje dėl WBC titulo. Toje pačioje Las Vegaso vietoje susikaus ir "amžiaus dvikovos" herojai.

Būriai šou įžymybių, sportininkų ir kitų šlovės spindulių trupinėliuose norinčių pasišildyti personų užpildys 16 500 žiūrovų talpinančią areną. Bilietai kainavo dešimtis tūkstančių JAV dolerių, ir tai tik dar vienas atspindys spektaklio, kurį gali pasiūlyti šie du kovotojai.

Floyd Mayweather Jr. v Manny Pacquiao - News Conference : News Photo

Specialistai ir lažybų tarpininkai kone vieningai sutaria dėl kiekvieno boksininko šansų laimėti, santykiu 60-40 geresnes galimybes suteikdami Mayweatheriui. Jis gins savo nepriekaištingą pergalių seriją (47-0), kuri ir pačiam boksininkui reiškia daugiau nei nusifotografuoti su Justinu Bieberiu ar pasipuikuoti turtais Twitter tinkle. Mayweatheris tiesiog negali sau leisti pralaimėti šios kovos.

Pacquiao – kuris atsigavo po dviejų iš eilės pralaimėjimų Timothy Bradley ir Juanui Manueliui Marquezui 2012 metais, iškovodamas tris per gales iš eilės – turi mažiau ką prarasti, ir netgi atrodo, kad Money ir jo komanda rado idealų laiką, kai gali nuleisti fenomenalų filipinietį ant žemės.

Mayweatherio komanda neabejoja, kad būtent jie taps šou herojais, bet ar jie pasirengę nesėkmei? Kuri, realu, gali ištikti. 

Abu įpratę dominuoti prieš savo varžovus. Pacquiao, tikėtina, pradės galingai ir galbūt netgi kontroliuos situaciją pirmuose raunduose, kol Mayweatheris galiausiai jį perpras ir nutildys, kaip tai padarė su varžovais paskutinėse dvejose savo kovose.

Nors paskutinę pergalę iškovojo pakankamai abejotinu teisėjų sprendimu, bet kažko kito ir sunku tikėtis, kai kovoja Las Vegaso numylėtinis.

BOX-USA-MAYWEATHER-PACQUIAO : News Photo

Galbūt vienintelis Pacquiao šansas laimėti - neskubėti, nebijoti atsitraukti, nerizikuoti. Mayweatheris yra boksininkas, prie kurio itin sunku prieiti, todėl filipiniečiui svarbu nedaryti klaidų, kurias, matėme, dažnai darė ankstesni Money varžovai.

Taip boksuodamasis Pacquiao kovą gali padaryti itin įdomia.

Vis dėlto nereikia manyti, kad tai paskutinė jų dvikova. Revanšo galimybė labai didelė, tad tikėtina, kad ateityje "amžiaus kovą" ir vėl išvysime. Money visada pasinaudos galimybe užsidirbti, tuo neverta abejoti.

 

Penki geriausi Mayweatherio ir Pacquiao kovos lažybų pasiūlymai:

Floydas Mayweatheris laimės – 1.47

Nebus nokdaunų – 1.67

Mayweatheris laimės taškais – 1.73

Mayweatheris laimės vienbalsiu sprendimu – 2.10

Revanšas įvyks dar šiais metais – 2.65