Ledo ritulys: „Velniai“ ar „Lapai“?


Dar 2012-ųjų vasarą Naujojo Džersio „Devils“ su Dainiumi Zubrumi buvo per žingsnį nuo Stenlio taurės, bet jau antrą sezoną iš eilės „Velniai“ priversti tenkintis pastumdelių vaidmeniu.

Vos ketverias rungtynes iš 15-os naujamame NHL čempionate laimėję „Devils“ naktį iš penktadienio į šeštadienį (Lietuvos laiku) išvykoje susitinks su Toronto „Maple Leafs“.

„Velniai“ (12 tšk.) kol kas užima vos 12 vietą Rytų konferencijoje, o „Lapai“ (20 tšk.) – ketvirtą ir tik dviem taškais atsilieka nuo pirmosios pozicijos.

Nors „Devils“ demonstruoja pirmuosius atsigavimo ženklus (iš paskutinių penkių mačų laimėjo tris), tačiau „Lapai“ prieš „Velnius“ turi keturių pergalių seriją.

Maža to, paskutinius 32 kartus „Maple Leafs“ į „Devils“ vartus įmuša bent vieną įvartį. Paskutinį kartą to padaryti nepavyko beveik prieš dešimtmetį – 2004-ųjų sausį.

Dar vienas įdomus faktas – tai bus pirmasis „Maple Leafs“ puolėjo Davido Clarksono mačas prieš buvusią komandą. Galime neabejoti, kad praėjusį 12, o užpraėjusį 30 įvarčių įmušęs ledo ritulininkas nersis iš kailio, kad įrodytų, jog „Devils“ suklydo nepratęsdami su juo sutarties.

Lietuvis D.Zubrus šį sezoną per 14 mačų įmušė 2 įvarčius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bet užsidirbo net 12 baudos minučių (kartu su Mareku Zidlickiu daugiausia komandoje).

„Unibet“ siūlo 1,92 koeficientą, kad „Lapai“ pergalių seriją prieš „Velnius“ pratęs iki penkių iš eilės.