Kova, kurios negalima praleisti: Rios vs. Pacquiao


Meksikiečių kilmės amerikiečio Brandono Rioso (31-1-1, 23 KOs) laukia bene didžiausias iššūkis karjeroje. Kova su tikra bokso ikona Manny Pacquiao (54-5-2, 38 KOs).

B.Riosas į ringą kops po pirmojo savo karjeroje pralaimėjimo, kai pavasarį nusileido Mike'ui Alvarado, tuo tarpu ringo veteranas M.Pacquiao kausis palaikomas žiūrovų – dvikova vyks Makao mieste.

Spėliojama, kad tai gali būti itin svarbus faktorius M.Pacquiao naudai, kaip ir B.Riosui neįprasta laiko juosta, prie kurios boksininkui iš JAV teks prisitaikyti.

Dvikova įdomi vien dėl to, kad abiejų sportininkų kovos stiliai pakankamai skirtingi. Jei B.Riosas pasižymi jėga ir galingu smūgiu, tai M.Pacquiao varžovą pranoksta greičiu ir sugebėjimu vienodai gerai smūgiuoti abejomis rankomis.

Koks laukia scenarijus? B.Riosas eis į priekį ir bandys pralaužti filipiniečio gynybą smūgio jėga, tuo tarp vikrusis M.Pacquiao daugiau judės ir bandys laimę šoniniais smūgiais? O galbūt B.Riosas bus kantresnis – atsitrauks ir lauks progos retai, bet užtikrintai atakai?

Atsakymai – netrukus. Dvikovos koeficientai – štai čia.