Klyčko vs. Fury: britų tauškalius – neįprastai pavojingas varžovas čempionui


Keturių skirtingų organizacijų čempiono titulus turintis Vladimiras Klyčko spalį sieks jau devynioliktos sėkmingos pasaulio sunkiasvorių čempiono titulo gynybos iš eilės, bei pagal šį rodiklį nusileidžia tik legendiniams Larry Holmesui (20 sėkmingų titulo gynybų iš eilės) bei Joe Louisui (25).

 

Kova su britu Tysonu Fury įvyks spalio 24 dieną Vokietijoje, Diuseldorfo miesto futbolo stadione, talpinančiame per 50 tūkst. žmonių.

 

Įdomu ir tai, jog šioje kovoje V.Klyčko neturės sau įprastų ūgio, svorio, bei ilgesnių rankų pranašumo. Pagal visus šiuos parametrus T.Fury pranašesnis.

 

V.Klyčko atrodė tikrai ne kaip paskutinėje savo kovoje su Bryantu Jenningsu. Ši kova vyko Niujorke, o Jungtinėse Valstijose V.Kličko visuomet boksuojasi ne taip užtikrintai, kaip... Vokietijoje. Tai, kad kova su T.Fury vyks Diuseldorfe, suteikia didelį psichologinį pranašumą ukrainiečiui.

 

Fury turi didelę burną ir žinomas yra labiau dėl jo nei dėl kovų. Aš jau turiu kovų su daug tauškančiais britų boksininkais patirties. Pamenate Davidą Haye?", - kalbėjo V.Kličko.

 

Tai, kad V.Kličko turės kovoti su gerokai aukštesniu varžovu - neįprastas atvejis. V.Klyčko sako, kad bus tam pasiruošęs, nors pagyrė ir varžovą.

 

Esu kovojęs su aukštu vyruku. Mariuszu Wachu. Esu kovojęs su boksininkais, kurie iki tol neturėjo pralaimėjimų. Bet nesu kovojęs su tokio ūgio varžovu, kuris būtų toks universalus ir galėtų taip keisti savo stilių, kaip tai sugeba Fury“, - pabrėždamas brito sugebėjimą vienodai pavojingai smūgiuoti tiek kaire, tiek dešine ranka kalbėjo V.Kličko.

 

Bet Fury yra jaunas ir truputį pametęs galvą. Kaip ir Haye, jis bandys mane paveikti įvairiausiomis replikomis. Haye darė tą patį, ir mane tai išties linksmino. Kėlė įtampą, bet buvo smagu. Laukti kovos su Fury taip pat bus smagu. Spaudos konferencijos turėtų būti labai linksmos“, - teigė V.Klyčko

 

Tai, kad kova vyks Vokietijoje, rodo, kaip rimtai V.Klyčko žiūri į šį varžovą. Jam reikia publikos palaikymo. Nors Anglijoje ši kova būtų DIDESNĖ nei Vokietijoje“, - rašo "SkySports" bokso apžvalgininkas Glennas McCrory.

 

Boksininkus skiria 14 metų. V.Klyčko tau pasieks 40-metį, o į karjeros piką artėjančiam T.Fury - tik 26.

 

Įdomu pamatyti, ko Fury išties vertas. Visa jo karjera iki šiol buvo it vienas didelis juokelis, visos kovos – it treniruočių sparingas. Bet koks geras jis iš tiesų gali būti? Ant popieriaus Aleksandras Povetkinas ir Davidas Haye atrodė rimtesni varžovai ukrainiečiui, bet jie pralaimėjo“, - rašo G.McCrory.

 

Vladimiras Klyčko

 

Tysonas Fury

198 cm

Ūgis

206 cm

110 kg

Svoris

119 kg

67

Kovos

24

64

Pergalės

24

0

Lygiosios

0

3

Pralaimėjimai

0