Kiek alaus prieš kovą turi išmaukti Rousey, kad pralaimėtų Brazilijoje?


ESPY apdovanojimuose geriausia sportininke pripažinta Ronda Rousey šeštą kartą gins UFC čempionės diržą. Kova ne eilinė, nors varžovė – 32-ejų brazilė Bethe Correia – į autsaideres nurašoma, kaip ir visos Rousey varžovės iki šiol.

 

Tai bus pirmas kartas, kai Rousey MMA ringe kovos už JAV ribų. Visos jos kovos iki šiol vyko Las Vegase arba gimtojoje Kalifornijoje.

 

Correia tikisi, kad turės sirgalių palaikymą, bet to gali ir nenutikti. Rousey yra neišpasakytai populiari Brazilijoje, o Correia nėra iš Rio de Žaneiro, kur kova vyks.

 

Brazilai Rousey pasitiko kaip dievaitę. „Manęs tai nestebina, – sakė Correia. – Jie Amerikoje moka sukurti žvaigždes. Tačiau viskas pasikeis kovos metu. Brazilijai reikia šios pergalės“.

 

Teigiama, kad kova Brazilijoje – pačios Rousey pageidavimas. „Noriu pažeminti ją jos žiūrovų akivaizdoje“, – kalbėjo Rousey.

 

 

Kaip ir Rousey, Correia MMA sporte taip pat be pralaimėjimų. 9 pergalės iš eilės, tačiau ji niekuomet nekovojo su tokio kalibro varžove.

 

Correia laikoma didžiausia autsaidere, su kuria teko kovoti Rousey. Kitaip tariant, lažybų tarpininkai dar jokiai Rousey varžovei nebuvo suteikę tokių nedidelių šansų laimėti.

 

Nepaisant to, Correia spinduliuoja pasitikėjimu: „Amerikoje jie sukūrė mitą, kad niekas jos negali įveikti. Ketinu įrodyti, kad tai farsas. Ketinu įveikti ją. Tikiu savimi“.

11.00 kad Correia laimės kovą

 

Rousey yra stipresnė, didesnė, judresnė, greitesnė ir yra geresnė visose disciplinose, išskyrus smūgiavimą rankomis.

 

Galiu pranokti visas jos stipriąsias puses. Žinau, ką turiu daryti. Ji nemėgsta smūgiuoti. Per 11 kovų ji taip ir nepademonstravo savo bokso įgūdžių. Taigi ketinu jai pasiūlyti šiek tiek pasiboksuoti“, - kalbėjo Correia.

 

Correia treniruoja jos širdies draugas, bokso treneris Edelsonas Silva, anksčiau dirbęs su garsiuoju Andersonu Silva.

17.00 kad Correia pasieks pergalę nokautu arba techniniu nokautu

 

Kontraatakas yra Correia yra puikiai nugludinusi, pavojingai smūgiuoja abejomis rankomis, tačiau tai viskas. Visur kitur – Rousey pranašumai.

 

Per 11 kovų tik vienai Rousey varžovei pavyko atsilaikyti ilgiau nei 1 raundą. Miesha Tate kovojo iki trečiojo raundo UFC 168 turnyre 2013 metais. Bet tai buvo jos antroji kova su Rousey. Pirmąją 2012-aisiais Tate taip pat pralaimėjo pirmajame raunde.

 

Per pastaruosius metus Correia neturėjo nė vienos kovos. Rousey kovojo kartą, bet kova tetruko 14 sekundžių. Per savo 11 kovų Rousey 9 kartus privertė varžovę pasiduoti atlikusi alkūnės laužimą. Šešiskart tai įvyko per pirmąją pirmo raundo minutę.

1.33 kad Rousey pasieks pergalę pirmame raunde

 

Jei viską užbaigiu greitai, reiškia, esu maloni ir gailestinga. Tai reiškia, kad namo grįši smarkiai nenukentėjusi. Jei padarau, kad kova truktų ilgiau – reiškia, aš tavęs nemėgstu ir noriu, kad namo grįžtum gerokai pasikeitusi. O šitos kalės aš nemėgstu“, – TMZ sakė Rousey. 

 


Paskutinės dvi Rousey kovos kartu truko vos 30 sekundžių, tačiau kalbėdama apie kovą Brazilijoje Rousey tikino norinti, kad kova užsitęstų ilgiau. Kad „Correia agonija tęstųsi ilgiau“.

 

Vis dėlto ESPN prognozuoja, kad kova truks 30-60 sekundžių. „Jei truks ilgiau nei minutę, reikš, kad Rousey nemelavo. Jei Rousey nusprendė praleisti paskutines treniruotes, pastarąsias 12 savaičių maukė alų, kovos išvakarėse apsinuodijo maistu ar į ringą ateis nuslėpusi traumą – kova gali užsitęsti iki 3 minučių. Tačiau ir pagal šį scenarijų Rousey ringą paliks nepraradusi diržo“, – rašo ESPN.

7.50 kad laimėtojas paaiškės 5 raunde arba prireiks teisėjų sprendimo