Ilgai lauktas Victoro Ortizo sugrįžimas


Victoras Ortizas (29-4-2) grįžta. Savo 27-ojo gimtadienio išvakarėse amerikiečių boksininkas susikaus su Luisu Collazo (34-5).

Tai bus pirmoji V.Ortizo kova po nelemto 2012-ųjų birželio vakaro, kai Josesito Lopezas šiam ringo siaubūnui sulaužė žandikaulį.

Nesportišku elgesiu garsėjantis V.Ortizas lyginamas su Mike'u Tysonu. Ausies dar niekam nenukando, tačiau chuliganiškų įrašų V.Ortizo CV netrūkta. Kaip pavyzdžiui, smūgis galva į galvą bokso superžvaigždei Floydui Mayweatheriui 2011-aisiais.

Žodžiai „nuobodus“ ir „Victoras Ortizas“ tiesiog nedera“, - teigia boksininko vadybininkas Richardas Schaeferis.

19 mėnesių nekovojęs, bet TV projekte „Šok su žvaigžde“ spėjęs sudalyvauti ir vaidmenį Sylvesterio Stallone juostoje „Nesunaikinami 3“ gavęs V.Ortizas nesijaudina dėl spekuliacijų, kad jo forma sunkiai nuspėjama.

Man nerūpi tos kalbos. Žiniasklaida turi savo suvokimą, aš – savo. Aš pats nematau, dėl ko turėčiau nerimauti“, – sakė V.Ortizas.

L.Collazo – V.Ortizo priešingybė. Kur mažiau dėmesį traukiantis, kone nepriekaištingą reputaciją turintis veteranas, kuris 2005 metais buvo iškovojęs ir kartą apgynęs WBA pusvidutinio svorio pasaulio čempiono titulą.

Unibet pasiūlymas: 1.52 už V.Ortizą ir 2.50 už L.Collazo.