Froch vs. Groves: kova, kurios visi laukia


Carlo Frocho ir George‘o Groveso akistata praėjusių metų lapkritį tapo kone kontraversiškiausia profesionalaus bokso dvikova 2013 metais.

Devintajame raunde teisėjui sustabdžius kovą, pergalė atiteko C.Frochui. Tai sukėlė ne tik diskusijų, bet ir pasipiktinimų audrą.

Beje, G.Grovesui tai buvo pirmas pralaimėjimas po 19 pergalių profesionaliame ringe serijos.

Kovos pabaiga buvo tokia netikėta, kad IBF iškart išleido įsakymą atsakomajai dvikovai, kuri turėjo įvykti ne vėliau kaip vasario 8 dieną, jei boksininkams būtų pavykę susitarti iki tol.

Pagal IBF taisykles čempionui, C.Frochui, atitektų 85 proc. boksininkams skirtos pinigų sumos, o G.Grovesui – tik 15 proc. Tai stabdė derybas.

Vis dėlto galiausiai abiem stovykloms pavyko susitarti – revanšinė kova įvyks gegužę, preliminariai gegužės 31-ąją.

Bokso renginių organizatorius Eddie Hearnas tikina, kad tai bus pelningiausia kova Didžiosios Britanijos bokso istorijoje, sumušianti visus žiūrimumo rekordus. Pasak jo, kova greičiausiai vyks Londono „Wembley“ stadione ir ją stebės 80 tūkst. žiūrovų.

UNIBET BOKSO LAŽYBŲ PASIŪLA

Įdomus faktas: G.Grovesas savo debiutinėje kovoje profesionaliame bokso ringe 2008 metais susikovė su lietuviu Kirilu Pšonko. Tai vyko Londono O2 arenoje, prieš pagrindinę vakaro kovą, kurioje kovėsi Davidas Haye'us ir Monte Barrettas. 2009 metais G.Grovesas nugalėjo dar vieną lietuvį – Tadą Jonkų.

Carlas Frochas

George‘as Grovesas

Cobra

Pravardė

Saint

37

Amžius

26

Anglija

Šalis

Anglija

Notingemas

Miestas

Londonas

185 cm

Ūgis

182

34

Kovos

20

32

Pergalės

19

23

Pergalės nokautais

15

0

Lygiosios

0

2

Pralaimėjimai

1

2002

Profesionaliame bokse nuo

2008