Dober vs. Spencer


UFC naujokas Drew Doberis gruodžio 1-osios rytą Lietuvos laiku “The Ultimate Fighter 18” turnyre susikaus su Seanu Spenceriu. D.Doberio pergalė ko gero žadėtų sėkmingos šio sportininko karjeros UFC tinkle pradžią, tačiau kovos favoritu laikomas ne jis.

Nors 26-erių S.Spenceris yra vos metais vyresnis už D.Doberį ir MMA kovų netgi turėjęs mažiau, būtent patirtis laikoma pagrindiniu ir galinčiu daug ką nulemti S.Spencerio pranašumu. Kovų su aukšto lygio varžovais S.Spenceris yra turėjęs kur kas daugiau.

D.Doberis į UFC ateina karjeros sąskaitoje turėdamas 14 pergalių ir 4 pralaimėjimus, tačiau nuo 2008 metų, kai kovėsi “Strikeforce” turnyre, neturėjo nė vienos didelės kovos. Kaip bebūtų, šis graplingo meistras yra iškovojęs jau penkias pergales iš eilės ir pabandys seriją pratęsti.

Daugumą pergalių D.Doberis yra pasiekęs priversdamas varžovą pasiduoti, atlikus skausmingą veiksmą. Būtent tokiu būdu vienintelius du karjeros pralaimėjimus yra patyręs S.Spenceris (10-2), vieną iš jų – šiais metais.

“Unibet” siūlo 1.50 koeficientą, kad S.Spenceriui pavyks apkartinti D.Doberio debiutą UFC.