„Bellator 110“: įdomiausios kovosNaktį iš penktadienio į šeštadienį Lietuvos laiku vyksiantis „Bellator 110“ turnyra ypatingas ir Lietuvos MMA sirgaliams: „Bellator“ ringe debiutuos Egidijus Valavičius.

Lietuvis

kovos su bulgaru Atanu Djambazovu, kuris pusę savo pergalių yra pasiekęs nokautais, o kitas priešininko pasidavimu. Du kartus pralaimėjo tik teisėjų sprendimu.

„Atanas labai geras kovotojas, visas savo kovas laimi anksčiau laiko. Jis yra sambo čempionas, labai gerai kovoja ne tik stovėsenoje, bet ir parteryje. Aš jo kovas išanalizavau, pasiruošiau planą kaip kovoti. Pastebėjau, kad jis labai aktyvus pirmam raunde, bet vėliau truputėli pavargsta, sulėtėja. Tą ir bandysiu panaudoti prieš jį“, - prieš kovą sakė E.Valavičius.


Kitos įdomesnės „Bellator 110“ akistatos:

Quinton Jackson (33-11) vs. Christian M'Pumbu (18-5)

Viena ryškiausių „Bellator“ žvaigždžių Quintonas Jacksonas – prieš nė vienos kovos per pastaruosius metus (nuo 2013 vasario 28) neturėjusį Christianą M'Pumpu. Paskutines dvi savo kovas 36-erių kovotojas, gimęs Konge, pralaimėjo, taigi nuo 2011 metų Ch.M'Pumpu pergalės skonio nėra jautęs. Tiesa, Q.Jacksonas, dėmesį sutelkęs ne tik į MMA, bet ir aktoriaus karjerą, taip pat negali pasigirti sėkme ringe – iš paskutinių keturių kovų jis laimėjo tik vieną.

Muhammed Lawal (11-3) vs. Michail Zajac (22-7)

Sakoma, kad retas MMA kovotojas sprgstamąja jėga gali prilygti Muhammedui Lawalui, nors paskutinėje dvikovoje su Emanueliu Newtonu, kurią pralaimėjo, „King Mo“ to nepademonstravo. Šįkart M.Lawalas susikaus su skausmingų veiksmų specialistu iš Rusijos Michailu Zajac, kuris laimėjo 8 iš paskutinių 9 savo kovų.

Mike Richman (16-3) vs. Desmond Green (9-2)

Brutualumu ringe išgarsėjusiam Mike'ui Richmanui tai bus jau 8-oji kova „Bellator“ ringe. Iki šiol buvusio jūrų pėstininko sąskaitoje – 5 pergalės, 2 pralaimėjimai. Kitas jo varžovas – 24-erių Desmondas Greenas, „jaunas ir perspektyvus kovotojas“, kuris „Bellator“ turnyruose kol kas palieka dviprasmį įspūdį: debiutinėje kovoje atrodęs itin blankiai, antroje pademonstravo kone visą savo potencialą.