5 labiausiai intriguojančios bokso kovos 2016 metais, apie kurias jau paskelbta


Antroji Tysono Fury ir Vladimiro Klyčko akistata ko gero įvyks, bet ši kova dar nepatvirtinta. Galbūt persigalvos ir dar bent kartą į ringą lips Floydas Mayweatheris. Kaip toliau seksis "būsimam sunkiasvorių čempionui" Anthony Joshua. Jis būsimo savo varžovo taip pat dar nežino. Boxingnews.com pateikia labiausiai intriguojančių kovų 2016 metais, apie kurias jau paskelbta oficialiai, penketuką:

 

5. Terry Flanaganas vs. Derry Mathewsas

Flanaganas 2015 metais iškovojo WBO pasaulio čempiono (iki 61 kg) titulą, o po to jį apgynė sudorodamas Diego Magdaleno. 26-erių boksininkas kol kas laimėjo visas 29 karjeros kovas. Mathewsas yra iš Liverpulio, kur vyks kova. Mančesterio dvikova prieš Liverpulį dėl pasaulio čempiono vardo negali neintriguoti. Juolab, kad tai revanšinė kova: Mathewsas pralaimėjo Flanaganui 2012 metais, beje, taip pat Liverpulyje.

Flanaganas 1.20, Mathewsas 4.50

 

4. Viačeslavas Glazkovas vs. Charlesas Martinas

Ši dvikova nuspręs IBF sunkiasvorių čempiono diržo likimą. IBF titulas buvo atimtas iš Tysono Fury, kai šis, įveikęs Vladimirą Klyčko, atsisakė kovoti su IBF pasiūlytu boksininku ir pasirinko revanšą su Klyčko. Panašu, kad konkurencija sunkiasvorių divizione didėja, ir Glazkovo Martinos kovos laimėtojo anksčiau ar vėliau lauktų akistata su Fury ar Deontay Wilderiu.

Glazkovas 1.73, Martinas 2.10

 

3. Sergejus Kovaliovas vs. Jeanas Pascalis

Revanšas, kurios niekas labai nelaukė, bet kuris vis tiek įvyks. Yunieskie Gonzalezas, kuris teisėjų sprendimu pralaimėjo Pascaliui praėjusią liepą, buvo sirgalių labiau geidžiamas varžovas. Kita vertus, Kovaliovas taip pat pajėgus boksininkas, kuriam priklauso WBA (Super), IBF ir WBO pusiau sunkaus svorio čempiono titulai. Su Pascaliu jis vėl susikaus praėjus mažiau nei metams: kovą rusas laimėjo techniniu nokautu.

Kovaliovas 1.03, Pascalis 11.00

 

2. Manny Pacquiao vs. Timas Bradley

Dar vienas revanšas, kurio pernelyg nebuvo laukiama. Tai bus trečia Pacquiao ir Bradley akistata. Pirmąkart Pacquiao pralaimėjo abejotinu teisėjų sprendimu, antrąkart filipinietis pasirodė įspūdingai ir laimėjo taškais. Pacquiao jau paskelbė, kad tai bus paskutinė jo kova profesionalų ringe, po kurios pasiners į politiko karjerą.

Pacquiao 1.36, Bradley 3.25

 

1. Carlas Framptonas vs. Scottas Quiggas

Du jauni ambicingi čempionai, susitinkantys būdami savo karjerų pikuose. Tai ko gero didžiausia bokso priešprieša Didžiojoje Britanijoje. Abu ypatingai aukštos klasės, nors ir skirtingų stilių. Tai žada įdomų trilerį. Galbūt tai bus efektingiausia bokso kova 2016 metais.

Framptonas 1.50, Quiggas 2.62