Žvilgsnis į Čempionų lygą: Borussia vs. Arsenal


 Borussia 1.95, lygiosios 3.65, Arsenal 3.95

 

UEFA Čempionų lygos starte – Londono Arsenal išvyka į Dortmundą.

DEJA VU

Šios komandos į vieną Čempionų lygos grupę pateko antrus metus iš eilės. Praėjusį sezoną abi pasidalijo po pergalę, tik įdomu tai, kad abu kartus laimėjo išvykoje žaidusi komanda. Arsenal Dortmunde laimėjo 1:0, bet Londone pergalę 2:1 šventė Borussia.

AKISTATOS

Iš viso per visą istoriją Arsenal ir Borussia keliai buvo susikirtę šešis kartus. Keturi iš šių susitikimų vyko per pastaruosius trejus metus. Tris pergales šventė anglai, dvi – vokiečiai, vienas mačas baigėsi lygiosiomis. Tik pirmoji šių komandų akistata 2002 metais baigėsi didesniu nei vieno įvarčio skirtumu (2:0 laimėjo Arsenal).

FAKTAS

Arsenal yra vienintelė Anglijos komanda, sugebėjusi Borussia ekipą įveikti Dortmunde.

NAUJOKAI

Abi komandos vasarą pasipildė pirkiniais iš Manchester United klubo. Arsenal įsigijo puolėją Danny Welbecką, vokiečiai – saugą Shinji Kagawą. Abu jie turėtų pasirodyti rungtynėse. 3.60 kad Welbeckas įmuš Dortmunde.

FORMA

Arsenal nepralaimėjo nė vienerių iš paskutinių penkerių rungtynių, tačiau iš jų net ketverios baigėsi lygiosiomis. Borussia per penkis paskutinius mačus kartą pralaimėjo, bet iškovojo net keturias pergales.

LYGOSE

Komanda

Lyga

Vieta

Rungt.

Perg.

Lyg.

Pral.

Įv.sant.

Taškai

Arsenal

Premier

7

4

1

3

0

7-6

6

Borussia

Bundeslyga

4

3

2

0

1

5-1

6

 

NETEKTYS

Theo Walcottas atsigauna po traumos, bet dar praleis rungtynes Vokietijoje. Mathieu Debuchy taip pat susižeidė Premier lygos mače su Manchester City, tačiau pirmąjį Čempionų lygos mačą bet kokiu atveju privalo praleisti dėl diskvalifikacijos.

Borussia nuostolų sąrašas dar rimtesnis. Negalės žaisti: Ilkay Gundoganas (nugara), Marco Reusas (čiurna), Jakubas Blaszczykowski (šlaunis), Nuri Sahinas (kelis) ir Oliveris Kirchas (šlaunis). Tiesa, Euro 2016 atrankos rungtynes praleidęs Mattas Hummelsas mačui turėtų būti pasiruošęs.