Žiūrėkite: 5 naujojo Manchester United vaikėzo Anthony Martialio įvarčiai


Manchester United išleis 36 mln. svarų, kad įsigytų 19-metį prancūzų puolėją Anthony Martialį, tad geriau jau jis būtų vertas tų pinigų, ar ne?

Išrinkome penkis gražiausius šio jaunuolio įvarčius ir siūlome pasižiūrėti.

Ar jis taps Old Traffordo sensacija?

 

prieš Rennes, lapkritis 2013

Martialis šiame epizode pademonstruoja solidžius pirmo lietimo įgūdžius bei sugebėjimą kontroliuoti kamuolį mažame plote. Jo įvartis užtikrino pergalę 2-0. Ir, taip, tai nevykęs Newcastle pirkinys Emmanuelis Riviere – Martialio atakų partneris – bando suvaldyti kamuolį šiame epizode. 

 

prieš Paris Saint-Germain, rugsėjis 2013

Šis įvartis jokiais būdais nelaimėtų kažkokio apdovanojimo, tačiau jaunuolis išlyginamąjį įvartį 92 minutę pelnė žaidžiant su Paris Saint-Germain. Teisėjo pridėtinis laikas. O taip, Mančesteryje jam turėtų būti viskas OK.

 

prieš Saint-Etienne, balandis 2015

Geriausias iš daugybės? Galbūt. Martialis pademonstruoja puikią nuojautą ir įgūdžius, kaire koja smūgiuodamas iš eigos.  

 

prieš Reims, kovas 2015

Čia matome Martialio sugebėjimą žaibiškai įvertinti situaciją ir, žinoma, puikų užbaigimą. Monaco paauglys įvarčiu pavertė nepriekaištingus komandos draugų perdavimus, sudraskiusius statinę varžovų gynybą.

 

prieš Caen, balandis 2015

Po puikiai Monaco įžaisto kamuolio Martialiui beliko padaryti tai, ką ir turi daryti puolėjas. Belieka tikėtis, kad tai prancūzas darys ir Mančesteryje.