WBA VS. EVERTON: LYGIŲJŲ EKSPERTAI


Pergalė prieš „West Bromwich Albion“ ekipą Liverpulio „Everton“ pakeltų į ketvirtą poziciją. „Everton“ vienu ypu aplenktų ir „Liverpool“ ir „Tottenham“ klubus, kurių sąskaitose po 43 taškus.

41 tašką turintis „Everton“ pirmadienio vakarą susikaus su 14-oje vietoje esančia WBA vienuolike, prie kurios vairo stojo naujas strategas – ispanas Pepe Melas.

Įdomu tai, kad „Everton“ ir WBA yra daugiausia kartų lygiosiomis šį sezoną sužaidusios Anglijos „Premier“ lygos komandos. WBA sąskaitoje – 9 lygiosios, „Everton“ – 8.

Lygiosiomis (0:0) pasibaigė ir pastarasis šių komandų susitikimas, vykęs Liverpulyje rugpjūtį. Tiesa, lygiosiomis WBA namų stadione paskutinį kartą šios komandos sužaidė prieš 30 metų.

3.40 koeficientas už tai, kad mačas pasibaigs lygiosiomis.

„Planas – laimėti. Nepripažįstu kitokios filosofijos“, – prieš debiutą sakė P.Melas. Kol kas statistika tokia: „West Bromwich Albion“ iš paskutinių 12-ikos rungtynių visuose turnyruose laimėjo tik kartą.

Tuo tarpu „Everton“ ekipa yra rimtai nesuteikusi pakovoti dėl kelialapio į kito sezono Europos turnyrus ir sėkmingai tai įrodinėja. Vos du pralaimėjimai – mažiausiai lygoje. Nusileista tik „Manchester City“ ir „Sunderland“ ekipoms.

Ir fantastiškai patikima gynyba: vos 19 praleistų įvačių ir pagal šį rodiklį „Everton“ dalijasi pirma vieta su „Arsenal“.

3.00 koeficientas už tai, kad „Everton“ ekipai pavyks išsaugotis vartus sausus.