Vokietija vs. Alžyras: eilinis vokiečių šuolis į ketvirtfinalį?


Pasaulio futbolo čempionate tęsiasi kelialapių į ketvirtfinalį dalybos. Afrika prieš Europą, Alžyras prieš Vokietiją. 1986 metų, kai įdiegtas dabartinis varžybų formatas, Vokietijos rinktinė nė karto nepraleido ketvirtfinalio etapo. Ar Alžyras pajėgus eliminuoti vokiečius?

 

Vokietija 1.31

Lygiosios 5.50

Alžyras 11.00

 

Alžyras mušė kiekvienose šio čempionato rungtynėse ir rungtynių bent su vienu įvarčiu seriją pratęsė iki 16 (!). Iš šių 16-ikos mačų Alžyras pralaimėjo vos du.

Alžyro rinktinė kartu su dar dviejomis komandomis grupės varžybose atliko mažiausiai smūgių (26), tačiau pelnė 6 įvarčius ir pagal rezultatyvumą buvo septinta komanda.

Grupės varžybose įvarčių vidurkis buvo 2,8 per rungtynes. Alžyro ir Vokietijos rinkintių rungtynėse jis siekė 3,6.

Įdomu tai, kad, nepaisant abiejų komandų rezultatyvumo, tiek Alžyro (8,7), tiek Vokietijos (12,3) atliekamų smūgių per rungtynes vidurkis yra mažesnis nei bendras čempionato vidurkis (12,9).

Vokiečiai šiame čempionate praleido du įvarčius – abu rungtynėse su Gana. Taigi dviejuose mačuose Joachimo Lowo auklėtiniai išsaugojo sausus vartus. Alžyras praleido 5 įvarčius.

Alžyras nėra ta komanda, kuri dažnai išsaugo savo vartus sausus, tačiau ir nesileidžia apipilamas įvarčių kruša. Per pastarąsias 30 rungtynių tik kartą Alžyras praleido daugiau nei 2 įvarčius.

Beje, šio pasaulio čempionato atkrintamosiose dar niekam nepavyko pelnyti daugiau 2 įvarčių.

Thomo Mullerio įvartis į JAV vartus buvo ketvirtasis „Bayern“ puolėjo tikslus smūgis šiame čempionate ir devintas apskritai pasaulio čempionatuose.

Per visą istoriją 12 futbolininkų pasaulio čempionatuose yra pavykę įmušti 10 įvarčių. Vienas jų – dabartinėje Vokietijos rinktinėje.

Miroslavui Klosei trūksta vieno įvarčio, kad taptų rezultatyviausiu visų laikų pasaulio čempionatų žaidėju. Dabar šia garbe vokietis dalijasi su brazilu Ronaldo – abiejų sąskaitose po 15 įvarčių.

2.07 kad Klose mače su Alžyru taps rekordininku