Transferų turgaus naujienos: United nori trijų žaidėjų už 80 mln. svarų


NUOMOS TEISĖMIS

Crystal Palace ketina susigrąžinti savo buvusią žvaigždę Wilfriedą Zahą. Nuomos teisėmis.

Bus sandoris ar ne? Manchester United ateities planuose Zaha galimybės tapo miglotos, bet jei ir keliaus į kitą klubą nuomos teisėmis - tai tik į tą, kuriame subrendo kaip žaidėjas. Palace savininkas Steve'as Parishas užsiminė apie šį sandorį, o komandos fanai apsidžiaugtų, jei Zaha sugrįžtų (bet susitarimas gali užtrukti).

 

DĖMESIO CENTRE

Arsenal ruošiasi pateikti 8 mln. svarų pasiūlymą Newcastle klubui už vidurio saugą Cheicką Tiote.

Bus sandoris ar ne? Po to, kai atsimušė it į sieną į Sami Khediros atlyginimo reikalavimus ir nesugebėjo prisivilioti Williamo Carvalho iš Sporting, Arsene'as Wengeras nukreipė savo dėmesį į  Tiote. Vis dėlto vargu, ar Newcastle taip lengvai paleis vieną geriausių savo žaidėjų. Nebus sandorio.

 

BULVARINIS GANDAS

Louisas van Gaalas ketina papildyti Manchester United iškart trimis žaidėjais: Angeliu di Maria, Marcosu Rojo ir Daley Blindu, kurie kartu kainuotų apie 80 mln. svarų.

Bus sandoris ar ne? Daley Blindas, atrodo, lengviausias taikinys iš visų trijų. Jis žaidė van Gaalo treniruotoje Olandijos rinktinėje ir yra pareiškęs, kad nori šio perėjimo. Argentiniečius, o ypač Di Marią, sumedžioti bus sunkiau. Vargu, ar planas įsigyti visus tris išdegs.

 

KALBOS KALBELĖS

Southampton pradėjo derybas su Hull City dėl puolėjo Shane'o Longo.Teigiama, kad abu pusės sutarė dėl 12 mln. svarų sumos.

Bus sandoris ar ne? Southampton persirengimo kambarys vasarą gerokai ištuštėjo, taigi jiems reikia kuo skubiau naujų žaidėjų. Longas atrodo kaip pakankamai gera pamaina Rickie Lambertui. 12 mln. nėra maža suma, bet Longas įvarčius mušti moka. Bus sandoris.

 

SUSITARĖ

Liverpool pagaliau pasiekė savo: įtikino Sevilla klubą parduoti kairį gynėją Alberto Moreno už 12 mln. svarų.

Bus sandoris ar ne? Liko tik suderinti kontrakto detales su pačiu žaidėju. Šis Liverpool sandoris - it dėjimas iš viršaus. Šį Ispanijos rinktinės žaidėją Liverpool medžiojo visą vasarą ir, panašu, kad ispanas gali pradėti krautis lagaminus. 

Lažinkis, kas pereis į kitą komandą kas ne!