Transferų turgaus naujienos: Mulleris prisipažino atmetęs ‘kosminį’ United pasiūlymą


DĖMESIO CENTRE

Chelsea paskutinis klubas, pareiškęs norą įsigyti Lisabonos Sporting žvaigždę Williamą Carvalho.

Pirks ar nepirks? Portugalų spauda sako, kad Carvalho kaina yra 35 mln. svarų, kas atrodo kiek per daug. Sporting jau atsikratė Arsenal ir United dėmesio, bet nuslopinti Chelsea susidomėjimą gali būti sunkiau. NEPIRKS, bet ir žvilgsnio neatitrauks. 

 

BULVARINIS GANDAS

Tottenham nusitaikė išakrt į du Manchester United žaidėjus - Javierą Hernandezą ir Marouane Fellaini.

Pirks ar nepirks? Tottenham beieškant savo vertę jau įrodžiusio puolėjo, Danielis Levy treneriui Mauricio Pochettino liepė apkarpyti sudėtį prieš pasirašant sutartis su naujais žaidėjais. Vargu, ar Tottenham ekipą papildys naujas žaidėjas, kol nebus parduotas bent vienas iš esamų. NEPIRKS.

 

GRĮŽTA NAMO

Naujasis Crystal Palace treneris Malky Mackay'us laukia, kol pagaliau sandoris bus galutinai užbaigtas ir  Wilfriedas Zaha taps pirmuoju jo pirkiniu.

Pirks ar nepirks? Buvo kalbų, kad klubo savininkai Tony Pulisas ir Steve'as Parishas nesutaria, ar reikia susigrąžinti Zaha, ar ne. Mackay, kurio dėka Zaha praėjusį sezoną nuomos teisėmis žaidė Cardiff klube, norėtų, kad Zaha grįžtų į Crystal Palace, kuriam atstovavo 2010-13 metais. PIRKS, tik reikia sutvarkyti keletą nesklandumų.

 

PRASITARĖ

Miuncheno Bayern puolėjas Thomas Mulleris prasitarė, kad Manchester United šią vasarą buvo pateikęs ‘kosminį’ pasiūlymą, kad persikeltų į Old Trafordą. “Iš šio sandorio būčiau uždirbęs labai daug pinigų,” Mulleris sakė leidiniui Bild. “Suma, kurią man siūlė, buvo kosminė. Bet Bayern yra mano klubas, ir jokie pokyčiai man nereikalingi”. Mulleris šią vasarą su Bayern sudarė naują 5 metų sutartį.

 

KALBOS KALBELĖS

Miuncheno Bayern iš Madrido Real nupirks Sami Khedirą, nepaisant to, kad futbolininko geidžia Chelsea.

Pirks ar nepirks? Turint omeny, kad Khedira su Arsenal ir Chelsea niekaip nesutaria dėl kontrakto sąlygų, Bayern lieka vienintele galimybe, jei Khedira dar šią vasarą nori pakeisti klubą. Bayern klubui, kuris ilgam dėl traumos neteko Javi Martinezo, tai puikus variantas. PIRKS.

Lažinkitės dėl žaidėjų perėjimų!