Transferų turgaus naujienos: MU už argentinietį ketina pakloti 38 mln. svarų


DĖMESIO CENTRE

Liverpool ir Everton lenktyniauja dėl Chelsea žvaigždės Salomono Kalou. Kalou, kuris keletą pastarųjų sezonų žaidė prancūzų Lille klube, pasak futbolininko Rene Giraud, turėtų galutinai palikti Londoną. Kalou rinkoje vertinamas 7 milijonais svarų.

 

BULVARINIS GANDAS

Michaelas Dawsonas turėtų persikelti į Hull City. Tottenham gynėjas su dabartiniu klubu nesutaria dėl savo perspektyvų Steve'o Bruce’o komandoje. Dawsonas, kuriam 30, nori ketverių metų sutarties, o ne trejų, kurią siūlo Tottenham.

 

DERYBOS

Manchester United yra arti to, kad pasirašytų sutartį su Real Madrid žvaigžde  Angel di Maria, kuris raudoniesiems velniams turėtų kainuoti apie 38 mln. svarų. Beveik tiek pat, kiek United sumokėjo Chelsea klubui už Juaną Matą (37,1 mln.). Tai būtų trečias didelis United pirkinys šią vasarą - po Luke'o Show ir Anderio Herrero. Naujasis komandos strategas Louisas van Gaalas taip pat tikisi įsigyti čilietį Arturo Vidalį.

 

JAU SUTARTA?

Real Madrid klubui artimas dienraštis Marca patvirtino, kad Sami Khedira keliaus į Arsenal už 25 mln. eurų. Khedira taptų stambiausiu Arsenal vasaros pirkiniu. Londono klubas jau įsigijo Alexį Sanchezą ir Mathieu Debuchy.  Lažinkis, kad Khedira persikels į Arseal

Karščiausios vasaros transferų lango lažybos