Transferų turgaus naujienos: Manchester City griebs jaunąją anglų žvaigždę


DĖMESIO CENTRE

Manchester City nusitaikė į Everton ir Anglijos jaunąjį talentą Rossą Barkley.

Dvidešimtmetis Barkley po sėkmingo praėjusio sezono Liverpulyje sulaukė kvietimo į Anglijos rinktinę, kuri dalyvavo pasaulio čempionate.Teigiama, kad Everton pasiruošęs išsiskirti su savo jaunąja žvaigžde, kaip tai prieš 10 metų nutiko su Wayne'u Rooney.

4.00 kad Barkley pereis į City

 

BULVARINIS GANDAS

Liverpool išlaidavimas, panašu, nesibaigs. Kalbama, kad Suarezą pardavęs klubas įsigys QPR puolėją Loicą Remy.

Remy kontrakte yra išlyga, kad jį gali perpirkti kitas klubas už 8,5 mln. svarų. Po sėkmingo sezono Newcastle ekipoje, kuriai futbolininkas buvo išnuomotas, atsirado klubų, norinčių jį matyti savo gretose. 2.00 kad Remy pereis į Arsenal ir 3.00 kad į Liverpool.

 

KALBOS KALBELĖS

Crystal Palace taip pat intensyviai ruošiasi naujam sezonui. Ekipą turėtų papildyti du puikiai žinomi vardai.

Cardiff klubui atstovavęs Fraizeras Campbellas ir Tottenham saugas Gylfi Sigurdssonas jau derasi su Crystal Palace dėl kontraktų dydžių, nes abu klubai jau priėmė pasiūlymus. Campbellas parduodamas už 0,6 mln. svarų, Sigurdsson - už 8 mln.

5.00 kad Palace sezoną baigs viršutinėje lentelės pusėje.

 

SUTARTA, PASIRAŠYTA, PRiSTATYA

Swansea puolėjas Michu paliko pietų Velsą ir persikėlė į Napoli nuomos teisėmis.

Ispanas sužibėjo debiutiniame 2012/13 metų Premier lygos sezone, tačiau vėliau buvo pristabdytas traumos. Dabar keliasi į Italiją - kol kas laikinai, bet, kalbama, kad vėliau klubai atliks pilną pardavimo sandorį. , however he was dogged by injury in the last campaign and has now made the switch to Italy with a view to a permanent move.

 6.50 kad Napoli laimės Sierie A čempionatą.