Transferų turgaus naujienos: Liverpool žvaigždė prašo nutraukti kontraktą


BULVARINIS GANDAS I

Liverpool vartininkas Pepe Reina paprašė klubo nutraukti sutartį dviems metais anksčiau arba leisti išvykti į kitą klubą.

Mūsų žvilgsnis: Paskutiniu metu susijaukė Reinos karjera Liverpoolyje, dabar jis atsarginis vartininkas, esantis Simonui Mignolet užnugary, tad noras palikti klubą yra suprantamas.

1.35 kad Liverpool pergale prieš Southampton pradės Premier lygos sezoną

 

BULVARINIS GANDAS II

Tottenham Hotspur v Southampton - Premier League : News Photo

Tottenham treneris Mauricio Pochettino tikisi įsiūlyti Nacerą Chadli Southampton klubui. Kaip priedą prie grynųjų už Morganą Schneiderliną, kurio Tottenham desperatiškai siekia.

Mūsų žvilgsnis: Tai turėtų būti patrauklus pasiūlymas Šventųjų bosui Ronaldui Koemanui: Chadli neabejotinai būtų ženklus pastiprinimas.

4.50 kad Southampton iškris į žemesnę lygą

 

BULVARINIS GANDAS III

FBL-ENG-PR-SUNDERLAND-CARDIFF : News Photo

West Ham bosas Samas Allardyce'as nori Connoro Wickhamo iš Sunderland, kad užpildytų Andy Carrollo dydžio skylę, atsivėrusią puolime.

Mūsų žvilgsnis: Wickhamas pasikėlė savo vertę pačioje sezono pabaigoje, ir vargu, ar Gusas Poyetas norės patiduoti savo 21-erių puolėją. Ypač klubui, su kuriuo ko gero varžysis dėl vietos lentelės viduryje.

6.00 kad West Ham po sezono keliaus į žemesnį divizioną

 

NIEKUR NEINA

FBL-US-MANCITY-ACMILAN : News Photo

Liverpool strategas Brendanas Rodgersas patvirtino, jog klubas neketina pirkti Mario Balotelli, bet pridūrė, kad įsigyti vieną puolėją Liverpool norėtų;

Mūsų žvilgsnis: Balotellio sugrįžimas į Premier lygą suteiktų daug džiaugsmo Photoshop specialistams ir memų gerbėjams. Tačiau tai nėra tai, ko reikėtų Liverpuliui eroje po Suarezo.

5.50 kad Balotelli atsidurs Arsenal klube

 

SUTARTA, PASIRAŠYTA, PRISTATYTA... BEVEIK

FBL-WC-2014-FRIENDLY-FRA-PAR : News Photo

Manchester City ilgai medžiotas gynėjas Eliaquim Mangala pagaliau, atrodo, įkliuvo. Prancūzas į City turėtų persikelti už 32 mln. svarų.

Mūsų žvilgsnis: Kuo sezonas ėjo gilyn, tuo Martino Demichelio žaidimas gerėjo. Tačiau spekuliacijos, kad City laikas atnaujinti gynėjų grandį, pakankamai pagrįstos, ir Mangala yra žmogus, iš kurio to tikimasi.