Transferų turgaus naujienos: Liverpool vaikosi šveicarų talento


DĖMESIO CENTRE

Liverpool pateikė 14.2 mln. svarų pasiūlymą Bayern klubui už pasaulio čempionate sužibėjusį šveicarą Xherdaną Shaqiri, kuris mače su Hondūru atliko "hat-tricką". Tokių veiksmų Liverpool ėmėsi paaiškėjus, kad naujokas Adamas Lallana dėl kelio traumos negalės žaisti mažiausiai šešias savaites.

Mūsų žvilgsnis: Liverpool susidomėjimas Shaqiri yra ilgalaikis, tačiau mintis nuo šio žaidėjo atitraukė noras įsigyti Lallaną ir Lazarą Markovičių. Turint omeny, kad reikia ieškoti, kas kompensuotų įvarčių stygių, galintį atsirasti dėl Luizo Suarezo išvykimo, tai gali būti efektyvus sandoris.

2.05 kad Liverpool sezoną baigs ketvertuke

 

BULVARINIS GANDAS 1

Po emocingo Didier Drogba sugrįžimo į Chelsea, Everton dabar turi visas galimybes užbaigti 18 milijonų svarų vertės sandorį, Romelu Lukaku įsigyjant visam laikui. Lukaku situacija Londone vėl miglota, ir jis ko gero pats gali būti suinteresuotas sugrįžimu į Everton, kur praėjusį sezoną žaidė nuomos teisėmis.

Mūsų žvilgsnis: Buvo akivaizdu, kad pagrindiniai Roberto Martinezo vasaros uždaviniai buvo išlaikyti Lukaku. Belgas būtų kertinis žaidėjas Everton sezone, kuriame laukia ir išbandymai Europos lygoje.

26.00 kad Lukaku bus rezultatyviausias 2014-15 metų Premier lygos žaidėjas

 

BULVARINIS GANDAS II

Desperatiškai siekdamas neprarasti dar vienos žvaigždės Southampton tiek Tottenham, tiek Arsenal klubams pareiškė, kad prancūzų talentas Morganas Schneiderlinas šią vasarą kainuoja 27 mln. svarų.

Mūsų žvilgsnis:  Po to, kai Calumas Chambersas (Arsenal) ir Dejanas Lovrenas (Liverpool) šią vasarą palliko Southampton, turi galiausiai ateiti riba, kai klubas turi liautis pardavinėti savo geriausius žaidėjus. Užkelta kaina sako, kad Southampton nori, jog Schneiderlin liktų.

7.00 kad Southampton iškris į žemesnį divizioną

 

KALBOS KALBELĖS

Queens Park Rangers artėja prie susitarimo pabaigos dėl Mathieu Valbuenos perėjimo iš Marselio į Vakarų Londoną pabaigos. Tiesa, dėl 29-erių prancūzų atraminio saugo Harry Redknappui tenka kovoti su Maskvos Dinamo.

Mūsų žvilgsnis: QPR neturėtų švaistyti pinigų senstantiems žaidėjams, kurie neseniai išgyveno savo karjeros piką. Ir nors Valbuenos klasė nekelia abejonių, Redknappas rizikuoja atsidurti situacijoje panašioje su Park Ji-Sungu ar Jose Bosingwa.

2.90 kad QPR po sezono paliks Premier lygą

 

SUTARTA, PASIRAŠYTA, PRISTATYTA

Karjerą Manchester United klube baigė vienas nesėkmingiausių klubo pirkinių per visą istoriją. Seras Alexas Fergusonas šį žaidėją iš Benfica klubo įsigijo už 7 mln. svarų. 24-erių futbolininkas dabar grįžo į Lisaboną, pažadėjęs portugalų sirgaliams krūvą įvarčių.

Mūsų žvilgsnis: Mančesteryje tikru pajuokos objektu tapęs Bebe pagaliau sugrąžino savo karjerą į normalias vėžes. Pernai jis buvo išnuomotas ir per 27 rungtynes įmušė 12 įvarčių, taip ko gero išties nusipelnydamas dabartinio karjero vingio.

5.00 kad United taps Anglijos čempionais