Transferų turgaus naujienos: Liverpool ir Newcastle kovoja dėl prancūzų puolėjo


DĖMESIO CENTRE

Liverpool ir Newcastle ketina stoti į tiesioginę kovą dėl Lyon ir prancūzų puolėjo Alexandre'o Lacazette, Ligue 1 klubas planuoja pratęsti sutartį su šiuo žaidėju, kuris praėjusiame sezone pelnė 23 įvarčius.

Mūsų žvilgsnis: Mažiau minučių aikštėje, bet potencialiai kova dėl titulo su Liverpool. Arba būti apsuptam tautiečių Newcastle klube. Sunkus pasirinkimas pačiam Lacazette, kurio meistriškumas, žinoma, abejonių nekelia.

2.10 kad Liverpool užims vieta Top-4

 

BULVARINIS GANDAS I

Atletico Madrid taikosi į tris žaidėjus iš Premier lygos  žaidėjus: Arsenal ispaną Santi Cazorla, Chelsea ispaną Fernando Torres ir Manchester United meksikietį Javierą Hernandezą. Visi jie savo klubams, galima sakyti, nereikalingi.

Mūsų žvilgsnis: Vienas iš jų ko gero tikrai persikels į Ispanijos sostinę, greičiausiai Hernandezas, tačiau kad visi trys - mažai tikėtina.

2.00 kad Torresas užsidarius transferų langui bus Atletico žaidėjas.

 

BULVARINIS GANDAS II

Kai vienas belgas ruošiasi palikti Manchester United, kitas - gali papildyti. MU domina Napoli krašto saugas Driesas Mertensas, tuo tarpu Marouane Fellaini gali persikelti į Serie A, Mančesteryje praleidęs vos vieną sezoną.

Mūsų žvilgsnis: Fellaini ateitis United klube labai miglota, tuo tarpu Mertens, greitas, aštrus krašto saugas idealiai tiktų Louiso van Gaalo schemoms. 

5.00 kad United taps Anglijos čempionais.

 

KALBOS KALBELĖS

Fabio Borini perėjimas iš Liverpool į Sunderland tapo visiškai realus, mat Gusas Poyetas patvirtino, jog veda derybas su italų puolėju.

Mūsų žvilgsnis: Sunderland nori turėti šį žaidėją ir taškas.

5.50 kad Sunderland kris į žemesnę lygą.

 

SUTARTA, PASIRAŠYTA, PRISTATYTA

Šiame transferų lange tai neįtikėtina, bet tiesa: Southampton įsigijo žaidėją! Chelsea krašto gynėją Ryaną Bertrand'ą, kuriuos domėjosi Liverpool. 24 metų futbolininkas išnuomotas visam sezonui.

Mūsų žvilgsnis: daug laisvos vietos persirengimo kambaryje, Ryanai, turėsi!

2.20 kad Southampton sezoną baigs viršutinėje lentelės pusėje.