Transferų turgaus naujienos: Barca ir MU kovoja dėl Kolumbijos krašto saugo


DĖMESIO CENTRE I

Southampton už 10 mln. svarų ketina įsigyti Celtic klubui atstovaujantį anglų vartininką Fraserį Forsterį.

kodėl tai gali nutikti: Po to, kai sugebėjo patekti į Anglijos rinktinės sudėtį, 26-erių 201 cm ūgio Forsteris nori save išbandyti Premier lygoje.

Kodėl tai gali nenutikti: Kai jau turi Arturą Borucą, ar vartininko įsigijimas turėtų būti tavo prioritetas?

 

DĖMESIO CENTRE II

Atletico Madrid sparčai artėja prie to, kad sugrąžintų Fernando Torresą atgal į šio gimtąjį klubą.

Kodėl tai gali nutikti: kalbos apie Didier Drogba sugrįžimą į Chelsea, Romelu Lukaku taip pat turėtų likti čia, o Diego Costa neabejotinai bus pagrindinis Jose Mourinho puolėjas taktinėse schemose. Vietos Torresui, akivaizdu, nelieka.

Kodėl tai gali nenutikti: Torresu aktyviai domisi ir Monaco klubas, kuris ką tik pardavė Jamesą Rodriguezą Madrido Real klubui už 71 milijoną svarų, Milano Inter taip pat savo gretose norėtų matyti ispaną.

1.75 kad Torresas keliaus į Atletico, 3.00 kad liks Chelsea ir 10.00 kad jį prisivilios Monaco.

 

BULVARINIS GANDAS

Barcelona įsitraukė į lenktynes su Manchester United dėl kolumbiečio Juan Cuadrado, atstovaujančio Fiorentina klubui.

Kodėl tai gali nutikti: Barcelona ekipai reikia atnaujinti saugų liniją, o Cuadrado ko gero mieliau rinktųsi katalonų klubą nei MU.

Kodėl tai gali nenutikti: Pasaulio čempionate puikiai žaidęs krašto saugas dar turi trejų metų sutartį, ir Fiorentina už žaidėją pareikalaus maždaug 28 mln. svarų.

 

 

MEDICININĖ PATIKRA

Liverpool ir Lille sutarė dėl 10 mln. svarų Divocko Origi perėjimo į anglų klubą. Tiesa, susitarimo sąlyga tokia, kad Origi iškart vėl būtų perleistas Lille klubui nuomos teisėmis. 

Kodėl tai gali nutikti: Origi yra ilgalaikis Liverpool taikinys, todėl buvo išsiųstas į Bostoną medicininiam patikrinimui.

Kodėl tai gali nenutikti:: Tottenham taip pat domisi puolėju. Gali jie pavogti sandorį?

 

SUTARTA, PASIRAŠYTA, PRISTATYTA

Arsenal už 3 mln. svarų nugvelbė Nice klubo ir Kolumbijos rinktinės vartininką Davidą Ospiną. Kadangi Lukaszas Fabianskis keliauja į  Swansea, Wengerui 25-erių vartininkas buvo reikalingas kaip konkurentas Wojciechui Szczesny.

Sekite transferų turgaus naujienas ir dėl žaidėjimų perėjimų lažinkitės čia!