Transferų turgaus naujienos: Arsenal už 20 mln. svarų perka pasaulio čempioną


SUDREBINS RINKĄ?

Pasirodė pranešimų, kad Arsenal sutarė dėl Vokietijos rinktinės žaidėjo Christophio Kramerio įsigijimo. Šis atraminis saugas šiuo metu nuomos teisėmis žaidžia Moenchengladbacho Borussia ekipoje, bet priklauso Leverkuzeno Bayer klubui. Arsenal už jį paklotų 20 mln. svarų.

Geras pirkinys? Tai geras žaidėjas, ir neabejotinai būtų naudingas Arsenal ekipai aikštės centre. Žinoma, jei nespardys komiškų įvarčių į savus vartus, kaip kad šis: 

 

SAUGŲ TRIJULĖ

AS Roma v US Sassuolo Calcio - Serie A : News Photo

Manchester United pasirengęs sausį įsigyti tris naujus žaidėjus. Tai Enzo Perezas ir Nicolas Gaitanas iš Benfica ir Kevinas Strootmanas iš Roma klubo. Visi jie ruošiasi persikėlimui į Old Traffordą.

Ar tikrai reikia visų trijų? Tikrai nebūtina pirkti visų, bet jie padėtų išspręsti problemas saugų linijoje, su kuriomis Louisas van Gaalas susidūė tik atvykęs į Mančesterį. Kita vertus, keletas naujų gynėjų šiai komandai taip pat nepamaišytų.

7.50 kad United laimės FA taurę

 

NEVADINKITE TO SUGRĮŽIMU

Liverpool labai rimtai svarsto susigrąžinti  Fernando Torresą. Už dyką, nors prieš ketverius metus Chelsea klubui jį pardavė už 50 mln. svarų. Torreso karjera AC Milan klube, kuriam jis buvo išnuomotas dviems metams, prasidėjo siaubingai. Tiek Chelsea, tiek Milan pasiryžę nutraukti šį susitarimą.

Argi nesakoma, kad geriau niekada negrįžti? Sakoma, bet Liverpool verkiant reikia puolėjo, ir šis klubas jau turi sėkmingos patirties su susigrąžintais futbolininkais - Kenny Dalglishu, Ianu Rushu ir Robbie Fowleriu.

 

SAIDO Į SPURS?

Liverpool v West Bromwich Albion - Premier League : News Photo

West Brom jaunasis talentas Saido Berahino pakliuvo į Tottenham akiratį, ir jau šį sausį 21-erių puolėjas gali persikelti į White Hart Lane už maždaug 20 mln. svarų.

Tottenham bando išsišokti? Galbūt, bet neverta abejoti tuo, kad Berahino tikrai turi talentą. Būtų įdomu pamatyti jį Tottenham gretose.

7.00 kad Tottenham finišuos pirmajame Premier lygos ketverte

 

REUSAS Į REAL?

FBL-EUR-C1-DORTMUND-GALATASARAY : News Photo

Marco Reusas nuliūdino Premier lygos grandus ir vasarą priėmė sprendimą persikelti į  Madrido Real.

Ar ras savo vietą Madride? Hmm… ko gero ne. Jis puikus žaidėjas, tačiau turint omeny, kiek talentingų atakuojančių žaidėjų Real šiuo metu turi, vokiečiui rasti vietą Madrido žvaigždyne bus labai sunku. Gal geriau judėti kur nors kitur?

3.60 kad Real laimės Čempionų lygą