Transferų turgaus naujienos: Arsenal papildys portugalų saugas


DĖMESIO CENTRE

Arsenal pasiūlė 24 milijonus svarų už Lisabonos Sporting ir Portugalijos rinktinės atraminį saugą  Williamą Carvalho.

22 metų žaidėjas buvo ir Manchester United bei Liverpool taikinyje, jis pasirodė dviejuose iš trijų Portugalijos rinktinės mačų pasaulio čempionate.Arsene'as Wengeras į Angoloje gimusį talentą atsisuko tuomet, kai neišdegė Sami Khediros ir Larso Benderio sandoriai.

7.50 kad Arsenal laimės Anglijos Premier lygą.

 

BULVARINIS GANDAS

Leicester City yra arti susitarimo su pasaulio čempionate žibėjusia Alžyro rinktinės žvaigžde Islamu Slimani, kuris įvarčiais pasižymėjo rungtynėse su Pietų Korėja ir Rusija.

Kaip ir Carvalho, Slimani Lisabono Sporting klube, kur praėjusį sezoną per 26 mačus pelnė 8 įvarčius. Manoma, kad 26-erių puolėjo kaina turėtų siekti 7 mln. svarų. Juo taip pat domisi West Ham.

3.50 kad Leicester iškris iš Premier lygos. Šiai komandai tai bus pirmas sezonas Premier lygoje per pastaruosius 10 metų.

 

KALBOS KALBELĖS

Liverpool ilgalaikis taikinys, Southampton gynėjas Dejanas Lovrenas, šią savaitę, panašu, pagaliu šią savaitę taps komandos nariu. Raudonuosius taip pat papildys Loicas Remy ir Divockas Origi, už kuriuos teks pakloti 20 mln. svarų. Tai bus pirmieji pirkiniai po to, kai komandą paliko Rickie Lambert ir Adam Lallana.

are said to have agreed a deal of around £20m for the Croatian international, who will now talks with the Anfield club ahead of becoming the third Saints player to move to the Reds this summer after .

2.05 kad Liverool sezoną baigs tarp keturių geriausių komandų.

 SUTARTA, PASIRAŠTYA, PRISTATYTA

Swansea ir Velso gynėjas Benas Daviesas persikėlė į Tottenham, gavęs pažadą, jog bus pagrindinės sudėties žaidėjas.

Daviesu aktyviai domėjosi Liverpool, tačiau galiausiai keliaus į Šaiurės Londoną, į Danny Rose'o vietą, kurį Tottenham Hull City ekipai pardavė už 6 mln. svarų.

4.50 kad Tottenham užims vietą ketvertuke.