Transferų turgaus naujienos: Arsenal nusitaikė į vokiečių žvaigžę


KALBOS KALBELĖS

Luisą Suarezą pardavęs Liverpool klubas, nesugebėjęs prisivilioti Alexio Sanchezo (žais Arsenal ekipoje) nusitaikė į Marco Reusą. Vokietį, kuris dėl traumos praleido pasaulio čempionatą Brazilijoje.

Lažinkitės, kad Reusas pereis į Liverpool!

 

BULVARINĖS SPEKULIACIJOS

Manchester United išlieka pagrindiniu favoritu įsigyti Arturo Vidalį. Sandorio suma, kalbama, turėtų siekti 35 milijonus svarų, tačiau paties Vidalio parašo gali tekti kelias savaites palaukti. Po pasaulio čempionato čilietis išvykęs atostogų ir tik po jų ketina apsispręsti dėl tolimesnės karjeros. "Kiekvienas nori žaisti didžiausiuose pasaulio klubuose", - diplomatiškai atsakė Vidalis, paklaustas apie galimą persikėlimą į Old Trafordą.

Lažinkis, kad Vidalis taps Unitedd žaidėju!

 

 

KALBAMA...

...kad Arsenal derasi su Madrido Real dėl Sami Khediros perėjimo. Išpirka turėtų siekti 22 mln. svarų. Saugą, kuris dėl per apšilimą patirtos traumos praleido pasaulio futbolo čempionato finalą, savo gretose norėtų matyti ir Chelsea, tačiau Khediros pasirinkimą greičiausiai lems tai, kad Arsenal ekipoje yra ir daugiau vokiečių. Arsenal laukia, kol Real baigs derinti Toni Krooso įsigijimo detales, kad būtų uždegta žalia šviesa Khediros perėjimui.

 

SANDORIS BAIGTAS

Newcastle užbaigė sandorį ir įsigijo Feyenoord klubo dešinį gynėją Darylą Janmaatą. Už 5 mln. svarų.  for £5million. Pasaulio čempionate žaidęs olandas pakeis Mathieu Debuchy, kuris už 12 mln. svarų keliauja į Arsenal.

Anglijos Premier lygos sezonas jau artėja - lažinkis, kas taps 2014-15 sezono čempionais!