Tragiškas Lietuvos rinktinės periodas: 8 žaidimo valandos be įvarčio

Lietuvos futbolo rinktinė nelaimėjo jau 5 rungtynių iš eilės. Ir jau 5 rungtynes iš eilės nesugeba įmušti. Pati per tą patį periodą praleido 14 įvarčių.

Paskutinis Lietuvos rinktinės įvartis krito 2014 metų spalio 9 dieną, kai 76 mačo minutę pasižymėjo Saulius Mikoliūnas, o Lietuvos rinktinė „Euro 2016“ rungtynėse 1:0 nukovė Estiją.

Tai reiškia, kad Lietuvos rinktinė be įvarčio gyvena jau 8 mėnesius arba lygiai 243 dienas. Neskaitant kėlinių pridėtinio laiko, lietuviai jau 464 minutes (7 val. ir 44 minutes) žaidžia negalėdami įmušti įvarčio. Įskaitant pridėtinį laiką, tai būtų kone 8 valandos.

0:4

Per šiuos penkis mačus lietuviai atliko vos 11 smūgių į vartų plotą (po 2,2 per rungtynes), kai varžovai – beveik trigubai daugiau, 30 (po 6,0 per rungtynes). Tai reiškia, kad 47 proc. varžovų smūgių į vartų plotą virsta įvarčiais.

14

Iškalbinga ir Soccerpunter.com pateikiama atakų ir pavojingų atakų statistika. Lietuviai per rungtynes sukuria vidutiniškai 34 pavojingas atakas, kai varžovai – 51. Kas 32 varžovų ataka virsta įvarčiu, tuo tarpu lietuviai per 334 atakas nepasižymėjo nė karto.

57 proc.

Paskutiniame mače su Vengrija lietuviai komuolį kontroliavo daugiau laiko nei varžovai – 51 proc. Tai vienintelės tokios rungtynės šių penkių mačų cikle. Tiesa, rezultatui tai įtakos neturėjo, mat lietuviai vengrams pralaimėjo 0:4.