Top-5: svarbiausi futbolo turgaus gandai šiuo metu


1. Messi sutinka keltis į Premier lygą?

Daily Star skelbia, kad Lionelis Messi sutinka keltis į Anglijos Premier lygą su sąlyga, jei per metus uždirbs 18 mln. svarų atskaičius mokesčių.

Tai reiškia, kad per savaitę argentiniečiui reiktų mokėti 600 tūkst. svarų, įskaitant mokesčius. Tai yra dvigubai daugiau nei uždirba dabartinis geriausiai apmokamas Premier lygos žaidėjas – Wayne'as Rooney.

Į kovą dėl L.Messi ko gero įsitrauktų visi keturi pagrindiniai klubai - Manchester United, Manchester City, Londono Chelsea ir Arsenal, tačiau, pasak Daily Star, L.Messi pirmenybę teiktų Arsenal.

 

2. Real griebs Lewandowskį?

Neabejojama, kad Madrido Real pasibaigus sezonui kardinaliai atnaujins puolimo grandį, įsigydamas net kelis aukščiausios klasės puolėjus.

Marca tvirtina, kad svarbiausias taikinys - Bayern varžovų siaubas Robertas Lewandowskis. Tiesa, informacijos šaltinis - paties R.Lewandowskio agentas, o agentai, kaip žinoma, mėgsta spekuliuoti gandais, kad sužadintų susidomėjimą klientu ir pakeltų kainą.

Kita vertus, žinant, neaiškią Karimo Benzemos situaciją, Real noras įsigyti naują įvarčių mašiną - visiškai suprantamas.

 

3. Ronaldo sužais paskutinį El Clasico Madride?

Cristiano Ronaldo akivaizdžiai nesutaria su Rafa Benitezu, kuris nekonstruoja žaidimo aplink portugalą ir, kaip teigia pats CR7, propaguoja pernelyg gynybinį futbolą.

Kalbas paskatino ir Ronaldo citatos biografiniame filme, kuris buvo pristatytas praėjusią savaitę. Ronaldo neslepia, jog norėtų grįžti į Angliją (PSG taip pat realus variantas) prieš paskutinį karjeros vingį į MLS ar Katarą.

Net keli šaltiniai tvirtina, kad Madrido Real pasirengęs atsisveikinti su geriausiu pasaulio futbolininku, jei bus sumokėta bent 80 mln. svarų – tiek, kiek prieš 6 metus už portugalą sumokėjo pats Real klubas.

Taigi šį šeštadienį vyksianti akistata su Barcelona portugalui gali tapti paskutiniu La Liga El Clasico Madride.

 

4. Cavani vietoj Costos?

Nepaisant 65 įvarčių per 111 rungtynių, Edinsonas Cavani PSG klube, į kurį atvyko 2013 metais, visuomet buvo Zlatano Ibrahimovičiaus šešėlyje.

Pasak La10Sport, 28-erių urugvajietis nori išvykti, ir Chelsea bei Manchester United yra labiausiai tikėtinos stotelės.

Manoma, kad Chelsea sausį ne tik nutrauks nuomos sutartį ir į Monaco grąžins nepasiteisinusį Radamelį Falcao, bet ir parduos Diego Costą, kuris taip pat nustojo mušti įvarčius bei nuolat atsiduria skandalų centre.

E.Cavani vertė yra maždaug 32 mln. svarų. Antoine Griezmannas iš Madrido Atletico ir Gonzalo Higuainas iš Napoli – kiti Chelsea taikiniai.

 

5. Hazard'as kelsis į Real?

Edeno Hazard'o dienos Londone suskaičiuotos - pasakytų daugelis Chelsea sirgalių, kuriuos piktina belgo motyvacijos ir atsidavimo stoka pastaraisiais mėnesiais. Madrido Real dar vasarą bandė įsigyti E.Hazard'ą – neišdegė. 

Vis dėlto dabar Chelsea pasiruošusi parduoti blankiai žaidžiantį savo lyderį už maždaug 40 mln. svarų. Real šia proga ko gero pasinaudos.