Top 5: gražiausi įvarčiai kol kas pelnyti pasaulio čempionate


Pasaulio futbolo čempionate teliko 8 rungtynės. Žvilgtelėkime į gražiausius įvarčius, pelnytus kol kas.

5. Jermaineas Jonesas (JAV vs Portugalija)

Šis įvartis buvo ne tik gniuždantis varžovus, bet ir įkvepiantis. Įkvepiantis JAV futbolo sirgalius, kurie patikėjo, kad ir jų šalis futbole gali kažką pasiekti. Be to, tai buvo jubiliejinis - 2300-asis - įvartis pasaulio čempionatų istorijoje.

 

4. Lionelis Messi (ARGENTINA vs Nigerija)

Mažutis žmogus jau ne kartą ištempė Argentiną iš duobės šiame čempionate, o baudos smūgis į Nigerijos vartus - gražiausias iš keturių (kol kas) Messi įvarčių pasaulio čempionate.

 

 3. Robinas van Persie (OLANDIJA vs Ispanija)

Įvartis, iš koto išvertęs visą pasaulį. Daug kas jį vadina gražiausiu visų laikų įvarčiu galva, pelnytu pasaulio čempionatuose. Daley Blindas atliko tolimą perdavimą.

 

 2. Timas Cahillas (AUSTRALIJA vs Olandija)

Australija paliko čempionatą iškovojusi vos vieną tašką grupėje, tačiau rungtynės su Olandija buvo puikios. Ir dėl kovos (australai galiausiai pralaimėjo 2:3) ir dėl gražuolio įvarčio, kurį pelnė Timas Cahillas.

 1. Jamesas Rodriguezas (KOLUMBIJA vs Urugvajus)

Jamesas Rodriguezas Brazilijoje su triukšmu priminė apie save visam pasauliui. "Monaco" saugas įvarčius muša kiekvienose čempionato rungtynėse ir yra rezultatyviausias turnyre. Šis įvartis į Urugvajaus vartus - tikras gražuolis. Technika, balansas, jėga ir preciziškumas... Vadiname jį gražiausiu įvarčiu šiame čempionate.

Nesutinkate?