Top-10: dešimt įdomiausių pasaulio čempionato lažybų


 

Pasaulio futbolo čempionate – vienos dienos pertrauka. Įveiktas grupių etapas, kuriame netrūko netikėtų rezultatų. Prieš prasidedant atkrintamosioms, siūlome žvilgtelėti, kokias įdomiausias lažybas siūlo bendrovė „Unibet“:

10. Olandų treneris Louisas van Gaalas rungtynių metu bus pašalintas iš aikštės

Pelniusi 10 įvarčių Olandijos rinktinė B grupėje iškovojo visas tris pergales, tad didelio pagrindo rautis plaukus nuo galvos Lousui van Gaalui nebuvo. Bet atkrintamosiose akimirksniu viskas gali apsiversti aukštyn kojomis. 31.00 už tai, kad strategas, dėl tvarkaraščio sudarymo kritikavęs FIFA, kuri neva „daro viską, kad tik Brazilijos rinktinei būtų patogiau“, atkrintamosiose bus išvarytas iš stadiono.

9. Trys geltonos kortelės bus parodytos tam pačiam žaidėjui per vieną mačą

Net ir vaikams futbolo mokyklose aišku: antra geltona kortelė rungtynėse ir esi šalinamas iš aikštės. Tačiau atvejų, kai kovos įkarštyje arbitras susipainioja, ką yra nubaudęs geltona kortele, futbolo istorijoje būta ne vieno. 251.00 už tai, kad panašus kuriozas nutiks ir pasaulio čempionate. Pastatę du litus, galite laimėti 502 litus.

8. Naujas rekordas: daugiausia vieno žaidėjo pelnyta įvarčių per vienerias rungtynes

Vokietis Thomas Mulleris ir šveicaras Xherdanas Shaqiri kol kas vieninteliai šiame čempionate sugebėjo pasižymėti „hat-trick'ais“. X.Shaqiri „hat-trick'as“ – 50-asis pasaulio čempionatų istorijoje. Tuo tarpu vienerių rungtynių rezultatyvumo rekordas priklauso rusui Olegui Salenko, kuris 1994 metais į Kamerūno vartus pasiuntė penkis įvarčius (rusai laimėjo 6:1). 501.00 už tai, kad Brazilijoje bus pagerintas šis rekordas. Įdomu, ką apie tai galvoja Messi ir Neymaras?

7. Naujas rekordas: didžiausias raudonų kortelių skaičius per rungtynes

6. Naujas rekordas: didžiausias geltonų kortelių skaičius per rungtynes

Turbūt daugelis pamena 2006 metų pasaulio čempionato rungtynes, kuriose Portugalija 1:0 nugalėjo Olandiją ir kuriose žaidimas mažai kuo priminė futbolą. Rusų arbitras parodė net 16 geltonų ir 4 raudonas korteles. Ar gali šie rekordai būti pagerinti Brazilijoje?

 5. Naujas rekordas: greičiausiai gauta raudona kortelė nuo rungtynių pradžios

Uurgvajietis Jose Baptista 1986 metų čempionato mače su Škotija spėjo sužaisti vos 56 sekundės ir buvo išvarytas iš aikštės. Nors Pepe ir Portugalija pasirodymą pasaulio čempionate jau baigė, 101.00 už tai, kad atsiras žaidėjas, kuris šį ne patį garbingiausią rekordą Brazilijoje pagerins.

4. Bent vienas įvartis bus žaidėjo pelnytas smūgiu iš savo aikštės pusės

Galite laimėti šimtą kartų didesnę sumą, jei tikite, kad šiame pasaulio čempionate bus pelnytas įvartis iš savo aikštės pusės. Galbūt JAV vartininkas Timas Howardas pakartotų kažką panašaus:

 3. Žaidėjas tose pačiose rungtynėse pelnys įvartį ir į priešininkų, ir į savo vartus

Pasaulio čempionatų istorijoje buvo pelnyta 40 įvarčių į savu vartus. Brazilijoje tokių įvarčių – jau keturi. Po klaidos visuomet norisi reabilituotis. Gal kažkam pavyks?

2. Turnyrą laimės komanda, kuri jo laimėjusi dar nebuvo

Iš 16 komandų, kurios tęsia kovą dėl trofėjaus, tik Brazilija, Vokietija, Argentina, Urugvajus ir Prancūzija jau yra tapusios pasaulio čempionėmis. Olandai finaluose žaidė triskart, bet nė karto nelaimėjo. O galbūt stipriausia komanda šįkart taps Čilė, Belgija ar JAV? 3.50 už tai, kad turėsime devintą naują šalį, tapusią pasaulio futbolo čempione.

1. Kurio gamintoją aprangą vilkinti komanda taps čempione?

Pasaulio čempionate varžosi ne tik šalys, bet ir aprangos gamintojai, rengiantys skirtingas rinktines. Kieno logotipas puoš čempionų aprangą? „Nike“? „Adidas“? Galbūt „Burdda“, kuri į Braziliją „delegavo“ vos vieną rinktinę – Belgiją. Įdomus faktas: italai grupėje pralaimėjo Kosta Rikai ir nepateko į atkrintamąsias, o Kosta Rikos futbolininkams aprangas gamino būtent Italijos kompanija „Lotto“. 

Nike: Brazilija, Prancūzija, Graikija, Olandija, JAV (liko 5 iš 10 komandų)

adidas: Argentina, Kolumbija, Vokietija, Meksika, Nigerija (liko 5 iš 9 komandų)

Puma: Alžyras, Čilė, Šveicarija, Urugvajus (liko 4 iš 8 komandų)

Burdda: Belgija (1 komandą ir turėjo)

Lotto: Kosta Rika (1 komandą ir turėjo)