Sužibo nauja žvaigždė: 11 faktų apie Harry Kane'ą


 

Anglijos „Premier“ lygoje sužibo nauja žvaigždė. Harry Kane'ui tik liepą sueis 22 metai, tačiau įspūdingas puolėjo žaidimas skatina kalbas, kad šis „Tottenham“ talentas jau dabar privalo žaisti Anglijos rinktinėje. Ar kad dabar tik laiko klausimas, kada jis paliks „White Hart Lane“ ir persikels, pavyzdžiui, į Madrido „Real“.

 

1. Harry Kane'as gimė Londone, 1993 metų liepos 28 dieną. Tą pačią dieną gimtadienius švenčia ir Michaelas Carrickas, Pedro bei Mathieu Debuchy.

 

2.Būdamas aštuonerių metus jis praleido „Arsenal“ futbolo akademijoje, vėliau kelis mėnesius „Watford“, o sulaukęs 11-likos tapo „Tottenham“ auklėtiniu. Kai pasiuntė du įvarčius į „Arsenal“ vartus, žiniasklaida mielai prisiminė faktą, kad „Arsenal“ šį talentą kažkada pražiopsojo. Ar tai naujiena? Kane'as tik papildė sąrašą supertalentų, kuriuos iš savo rankų paleido Arsene'as Wengeras: Zlatanas Ibrahimovičius, Petras Čechas, Samuelis Eto'o, Cristiano Ronaldo, dabar ir Harry Kane'as...

 

3. Vadinamas naujuoju Alanu Sheareriu, pagal savo žaidimo stiliu Kane'as taip pat lyginamas su vokiečių legenda Jurgenu Klinsmannu. „Man sunku įžvelgti silpnų vietų šio jaunuolio žaidime“, - apie Kane'ą neseniai pasakė Danny Murphy.

 

 

4. Kane'o tėvas yra airis, todėl Tottenham puolėjas galėtų atstovauti ir šiai rinktinei. Vis dėlto pats Kane'as tokią galimybę paneigė, patvirtindamas, kad jo tikslas – įsitvirtinti Anglijos rinktinėje.

 

5. Atstovaudamas Anglijos jaunimo rinktinėms (17-21) Kane'as per 30 rungtynių pelnė 18 įvarčių.

 

6. Atstovaudamas „Tottenham“, Anglijos „Premier“ lygoje Kane'as sužaidė 31 rungtynes ir pelnė 15 įvarčių, iš jų 12 – šį sezoną.

 

7.Sausio pabaigoje Kane'as pasirašė naują sutartį su „Tottenham“, taip savo uždarbį nuo 20 tūkst. svarų per savaitę padidindamas iki 35 tūkst. Sutartis galioja iki 2020 metų.

 

8. Madrido „Real“ skautai šį sezoną jau tris kartus specialiai vyko į Angliją stebėti Kane'o žaidimo. Jie buvo stadione ir tuomet, kai „Tottenham“ 5-3 pažemino „Chelsea“ ekipą, o Kane'as palnė du įvarčius.

 

9. Kane'as yra didelis amerikietiško futbolo gerbėjas. Nuolat apie tai rašo „Twitter“ paskyroje ir žaidžia amerikietiško futbolo fantasy žaidimą. Jo mėgstamiausias klubas – „New England Patriots“.

 

10. Žaidžia jis ir Anglijos „Premier“ lygos fantasy žaidimą... Jo komanda vadinasi „Kane's Army“. Prieš mačą su „Chelsea“, Kane'as įtraukė save į sudėtį, tačiau kapitonu paskyrė „City“ saugą Davidą Silvą. Taip „Kane's Army“ prarado 15 taškų...

 

11.Dar jam labai patinka golfas. Pats reguliariai žaidžia ir palaiko Rory Mcllroy'ų.