„Sūduva“ vs. „Atlantas“: klaipėdiečių dominavimas


 „Sūduva“ jau penkerius mačus iš eilės A lygoje negali įveikti „Atlanto“, įskaitant ir du paskutinius susitikimus Marijampolėje, kurie baigėsi lygiosiomis 1:1 ir klaipėdiečių pergale 1:0.

1:0 – tokiu rezultatu savo pranašumą „Atlantas“ įrodė ir pirmoje šio sezono akistatoje Klaipėdoje. Iš viso per penkis pastaruosius tarpusavio mačus „Atlantas“ iškovojo 11, „Sūduva“ vos 2 taškus.

Nepaisant to – šiuo metu tai dvi itin sėkmingai žaidžiančios komandos. Per paskutinius aštuonis turus abi komandos patyrė vos po vieną pralaimėjimą – abi nusileido „Žalgiriui“.

Sėkmingos atkarpos ir vieniems, ir kitiems leido aplenkti pirmojo rato atradimus „Trakus“ bei Gargždų „Bangą“: „Atlantas“ dabar yra antras, „Sūduva“ – ketvirta.

„Sūduva“ per pastarąsias dvejas rungtynes pelnė net 8 įvačius, nors žaidė ne su patrankų mėsa, o su „Trakais“ ir „Sūduva“. Tai rimtas signalas „Atlantui“, kuris Marijampolėje versis be pagrindinių vidurio gynėjų Kazimiero Gnedojaus ir Edgaro Žarskio – abu negalės žaisti dėl susirinktų kortelių.

1.72 už tai, kad marijampoliečiai įmuš daugiau nei 2,5 įvarčio ir į „Atlanto“ vartus, ir 2.85 už tai, kad „Sūduva“ nutrauks penkių nelaimėtų rungtynių „Atlantui“ seriją.