Southampton vs. Tottenham: 10 svarbių faktų


10. Southampton per paskutines penkerias Anglijos Premier lygos rungtynes nelaimėjo nė karto (3 pralaimėjimai, 2 lygiosios), bet yra mačo su Tottenham favoritė (koeficientas 2.50).
 
9. Spurs laimėjo tris iš paskutinių keturių akistatų su Southampton. Už svečių pergalę siūlomas 2.90 koeficientas.
 
8. Tottenham išvykose šį sezoną surinko 16 taškų, ir pagal šį rodiklį nusileidžia tik Arsenal klubui. Lygiųjų galimybė įvertinta 3.30.
 
7. Tottenham per paskutinius 6 lygos mačus praleido net 16 įvarčių, nors per pirmuosius 10 turų tebuvo praleidę vos penkis. Už tai, kad svečiai išsaugos vartus sausus siūlomas 3.30 koeficientas.
 
6. Southampton žaidimo gynyboje tendencijos panačios. Mauricio Pochettino auklėtiniai praleido 10 įvarčių per pastarąsias penkerias rungtynes, nors per 11 rungtynių sezono starte buvo tepraleidę penkis.  Šeimininkų galimybės nepraleisti įvarčio vertinamos kiek palankiau - 2.90.
 
5. Kol treneriu buvo Andre Villas-Boasas, Spurs per į vartų plotą smūgiavo net 47 kartus - tai lygos sezono rekordas. Bet įvarčiais virto tik 15 smūgių. Siūlomas 7.00 koeficientas, kad Spurs įmuš daugiau nei 2.5 įvarčio.
 
4. Muša kas nors, bet ne puolėjai. Paskutinį kartą puolėjas Tottenham ekipai įvartį Premier lygoje pelnė spalio 27 dieną. Galbūt šįkart sugebės pasižyėti Emmanuelis Adebayoras, kuris šią savaitę mušė įvartį taurės rungtynėse į West Ham vartus?  Už Adebayoro įvartį siūlomas 3.70 koeficientas.
 
3. Jay Rodriguezas trejose iš paskutinių ketverių Southampton lygos rungtynių buvo tas žaidėjas, kuris įmušdavo pirmąjį rungtynių įvartį. 7.75 už tai, kad Rodriguezas ir vėl įmuš pirmasis.
 
2. Apskritai gruodį Southampton ekipai įvarčius mušė du žaidėjai. Rodriguezas pasižymėjo tris kartus,  Dani Osvaldo - du. 3.20 už tai, kad Osvaldo pasižymės ir mače su Tottenham.

1. Praėjusį sezoną šių komandų akistata Southampton stadione baigėsi Tottenham pergale 2:1. Už analogišką rezultatą siūlomas 10.00 koeficientas.

Štai čia gražiausi epizodai iš šių rungtynių: