Sevilla vs. Barcelona dėl Supertaurės: 10 esminių statistikos faktų

1. Abi komandos laimėtų turnyrų finaluose praėjusį sezoną mušė tris įvarčius. „Barsa“ Čempionų lygos finale 3:1 pranoko „Juventus“ ekipą, o „Sevilla“ Europos turnyro lemiamoje dvikovoje 3:2 palaužė „Dnipro“. 2.15 kad bus pelnyta daugiau nei 3,5 įvarčio.

2. Tai bus jau 40-osios UEFA Supertaurės rungtynės. Tik pirmą kartą per šių dvikovų istoriją aikštėje susitiks tie patys klubai: „Barcelona“ su „Sevilla“ dėl titulo varžėsi 2006 metais. 5.50 kad prireiks pratęsimo.

3. Prieš 9 metus Supertaurę netikėtai iškovojo Sevilijos futbolininkai, sutriuškinę „Barcelona“ ekipą 3:0. 201.00 už tai, kad Sevilijos klubas pakartotų tokią pergalę.

4. „Barcelona“ dėl UEFA Supertaurės žais devintą kartą. Trofėjų iškovojo keturis kartus (pastarąjį sykį 2011 metais), tiek pat rungtynių „Barcelona“ pralaimėjo. 5.75 kad katalonai nelaimės taurės.

5. „Barsai“ tereikia laimėti šiandien, kad pavytų „AC Milan“ klubą, daugiausia kartų (penkis) iškovojusį UEFA Supertaurę. 1.33 kad pergalę katalonai pasieks per 90 minučių.

6.„Sevilla“ dėl UEFA Supertaurės kovėsi ir pernai – 0:2 nusileido Madrido „Real“ futbolininkams. 9.00 kad „Barcelona“ laimės 2:0.

7.Praėjusį sezoną „Barcelona“ tapo Ispanijos čempione, o Sevilijos klubas užėmė penktą vietą ir tik per plauką nepateko į UEFA Čempionų lygą. 26.00 kad po 90 minučių bus lygu 0:0.

8. Praėjusį sezoną Sevilijos komanda namie iš „Barsos“ atėmė du taškus (2:2), tačiau „Camp Nou“ stadione „Barcelona“ iškovojo triuškinančią pergalę 5:1. 8.50 kad Lionelis Messi pelnys įvarčius abiejuose kėliniuose.

9. „Sevilla“ nelaimėjo prieš „Barsą“ nuo 2010 metų. Tai 11 rungtynių serija (3 lygiosios, 8 pralaimėjimai). 1.70 kad „Barcelona“ pirmaus po pirmo kėlinio.

10. Šešiose tarpusavio rungtynėse iš eilės įvarčius muša abi komandos, o „Barsa“ jau septynis mačus iš eilės į „Sevillla“ vartus muša du arba daugiau įvarčių. 2.70 kad laimės „Barcelona“, bet įvarčius muš abi komandos.