Sekmadienio futbolas: įdomūs faktai


Penkios didžiausios Europos futbolo lygos – penki įdomiausi sekmadienio rungtynių faktai.

Anglija

Londono „Tottenham“ (9 vieta) – „Manchester United“ (8 vieta)

Iš paskutinių 28-ių tarpusavio kovų „Manchester United“ klubas „Tottenham“ ekipai yra pralaimėjęs vos... vieną kartą. Maža to, „Tottenham“ negali įmušti įvarčio Anglijoje jau tris mačus iš eilės, o „Manchester United“ paskutinėse trijose išvykose savo šalyje pelnė bent 2 įvarčius. „Unibet“ siūlo 1,45 koeficientą, kad sekmadienį „Manchester United“ nepralaimės.

Ispanija

Bilbao „Athletic“ (5 vieta) – „Barcelona“ (1 vieta)

20 nepralaimėtų tarpusavio rungtynių – tokia serija priklauso „Barcelona“ klubui. Maža to, Ispanijos čempionato lyderė savo šalyje laimėjo 18 mačų iš paskutinių 19-os. Kita vertus, „Athletic“ namuose nepralaimi jau 7 kartus iš eilės, o „Barcelona“ ekipoje dėl traumų nebus Lionelio Messi, Victoro Valdeso, Jordi Albos, Adriano ir galbūt Dani Alveso bei Xavi. „Unibet“ siūlo 4,10 koeficientą, kad mačas baigsis lygiosiomis.

Italija

Turino „Juventus“ (1 vieta) – „Udinese“ (11 vieta)

9-ios iš 11-os – tiek pergalių „Juventus“ šventė paskutiniuose tarpusavio mačuose su „Udinese“ namuose. Maža to, „Juventus“ įvarčio nepraleido jau 5-iose Italijos čempionato rungtynėse, o „Udinese“ pralaimėjo 5-ias 6-ių išvykas šalyje. „Unibet“ siūlo 1,28 koeficienatą, kad sekmadienį laimės „Juventus“.

Vokietija

Menchengladbacho „Borussia“ (4 vieta) – „Freiburg“ (16 vieta)

Dėl vietos kito sezono Čempionų lygoje kovojanti Menchengladbacho „Borussia“ laimėjo paskutinius 6-s „Bundesliga“ mačus namuose. Maža to, iš paskutinių 7-ių rungtynių savų žiūrovų akivaizdoje ji net 6 sykius mušė bent po 3 įvarčius. Kita vertus, dėl išlikimo kovojantis „Freiburg“ nepraleido įvarčio paskutinėse 3 išvykose. „Unibet“ siūlo 1,40 koeficientą, kad laimėjo „Borussia“.

Prancūzija

PSG (1 vieta) – „Lyon“ (8 vieta)

Prancūzijos čempionė ir čempionato lyderė PSG ekipa savo šalyje nepralaimi jau 25 rungtynių iš eilės. Maža to, per paskutinius 7 mačus šalyje muša bent po 2 įvarčius. Taiklių smūgių netrūksta ir „Lyon“ išvykose – paskutinėse 6-iose buvo įmušta daugiau nei 2,5 įvarčio (kartu su varžovu). „Unibet“ siūlo 1,65 koeficientą, kad šiame mače bus išmuštą daugiau nei 2,5 įvarčio.