Šalia jų nesinori būti: 16-lika labiausiai erzinančių futbolo sirgalių tipų


SIEKIANTYS DĖMESIO

Jiem labiau susirūpinę ne įvykiais aikštėje, o tuo, kaip pakliūti į TV kamerų akiratį. Šie sirgaliai dažniausiai būna apsirengę labai nedaug arba taip, kad daugiau nesinori žiūrėti rungtynių iš tos vietos...

 

SELFIE MANJAKAI

Ši sirgalių rūšis pastaruoju metu smarkiai gausėja. Ypač tai buvo pastebima pasaulio čempionate. Sirgalius per rungtynes padaro maždaug 50 nuotraukų, bet nei viena, tiesą sakant, nebūna susijusi su rungtynėmis.

 

'LAIMINGOS' PORELĖS

Nėra nieko labiau užknisančio nei sėdėti tribūnose už porelės nugarų.

 

AIKŠTĖS ĮSIBROVĖLIAI

Visada atsiras vienas toks.Toks, kuris per ilgai užsisėdėjo bare dar prieš rungtynes. Arba turintis ligotą maniją kuriam nors žaidėjui.

 

WEALDSTONE'O RIDER'IO TIPO SIRGALIAI

Futbole atsirado per daug vyrukų, šaukiančių "Ei, jūs neturite tikrų gerbėjų!". Šitie sirgaliai vien dėl originalumu trūkumo yra tarp pačių blogiausių. Varžovų sirgaliams jie nuolat rėkia: "Gal nori kažko?!"

 

TIE SU VUVUZELOMIS AR SUSPAUSTO ORO BALIONĖLIAIS

Vuvuzelos paplito po 2010 metų pasaulio čempionato. Dauguma futbolo organizatorių uždraudė šiuos įkyrius instrumentus, tačiau kai kurie sirgaliai vis tiek įsineša juos į stadionus. Juos tikrai pradėsite jų nekęsti, jei tokie sirgaliai įsitaisys jums už nugaros.

 

TIE SU DEGANČIOMIS PETARDOMIS

Toks sirgalius nekantriai laukia, kad jo komanda įmuš įvartį, o tada visas patenkintas uždegs petardą. Tokie ir pavojingi yra, nes ne retai jiems šauna į galvą tą petardą paleisti tiesiog į tribūnas...

 

ŠALIŠKI SIRGALIAI

Vienas iš labiausiai užknisančių sirgalių tipų. Per daug entuziastingi sirgaliai, kurie yra apakinti meilės savo komandai. Jų akimis, niekas negali būti blogai, ir jie vis dar mano, kad Davidas Moyesas galėjo ištempti Man United iš duobės.

 

ĮSIUTĘ SIRGALIAI

Tie, kurie su kiekviena mačo minute siunta vis labiau. Jų pyktis gali būti nukreiptas į bet ką - žaidėjus, teisėjus, kitus sirgalius. Mėgsta paleisti keiksmažodžių tiradą, dažniausiai skirtą mačo arbitrui.

 

TIE, KURIE MANO ESĄ JUOKINGI

Į juokdario vaidmenį bandantys įsijausti sirgaliai. Įvairiais juokeliais bando atkreipti į save dėmesį ir prajuokinti publiką. Publika dažniausiai juokiasi - bet iš jų, o ne su jais.

 

SIRGALIAI SU PLAKATAIS

Tai vis populiarėja. Būdas perduoti žinutę karjerą baigiančiam žaidėjui ar išreikšti nepasitenkinimą treneriu. Šie sirgaliai užknisa dėl to, kad savo plakatais kitiems užstoja vaizdą.

 

DESPERATIŠKI AUTOGRAFŲ MEDŽIOTOJAI

Šie pastoviai trinasi palei tunelį, vedantį į persirengimo kambarius, gaudydami žaidėjus ir trenerius. Tai dažniausiai būna sporto turistai arba tokie sirgaliai, kurie gana retai lankosi stadionuose.

 

TIE, KURIE GALVOJA, JOG GALI PRADĖTI MASINES SKANDUOTES

Tokie sirgaliai yra įsitikinę, jog turi Dievo suteiktą teisę užvesti masines skanduotes. Dažniausiai įsitaiso tribūnų viršuje ir būna labai nepatenkinti, jei žiūrovai skanduoti pradeda be jų "sutikimo".

 

TVITERININKAI

Sirgaliai, kuriems labiau rūpi, kas vyksta Twitter tinkle nei aikštėje. Bilietų į rungtynes negavusius sirgalius siutina, kad tokie užima vietas stadione.

 

 

SKLEIDŽIANTYS KVAPUS

Sirgaliai, kuriuos Anglijoje visada pamatysi sekmadienio popietės mače. Dažniausiai veidą būna išsimozoję padažo, bulvyčių ar mėsos likučiais, ir nedarantys nieko, kad apsitvarkytų. O dėl blogo kvapo paprastai kaltina kitus.

 

TIE, KURIE STADIONĄ PALIEKA NESIBAIGUS MAČUI

Šio tipo aistruoliai tikrai labai užknisa. Ir jie visuomet taip elgiasi: palieka stadioną rungtynėms dar nepasibaigus. Net jei žaidžiama su principiniu varžovu ir net jeigu rungtynių baigtis dar neaiški.  Kitus sirgalius šie erzina labiausiai.