Roma vs. Manchester City: 10 esminių statistikos faktų

Manchester City Romoje kovos dėl kelialapio į Čempionų lygos aštuntfinalį. Kitame E grupės mače kausis Bayern ir CSKA.

1.
Čempionų lygos E grupėje Manchester City ir Roma turi po 5 taškus. 17.00 kad į kitą etapą išeis Maskvos CSKA, o ne viena iš jų.

2. Tarpusavio mačas Mančesteryje baigėsi lygiosiomis 1:1. Sergio Aguero jau 4 minutę realizavo baudinį, bet veteranas Francesco Totti 23 minutę rezultatą išlygino. 7.00 kad Romoje bus užfiksuotas toks pat rezultatas.

3. Išvykos rungtynės su Bayern - vienintelės, kuriose City ir Roma nepelnė įvarčio. 1.53 kad įvarčių pelnys abi komandos.

4. Tiek Roma, tiek City visose grupės rungtynėse praleido bent po vieną įvartį. 10.00 kad bus pelnytas bent vienas įvartis į savus vartus.

5. Man City laimėjo jau 5 rungtynes iš eilės, įskaitant visus turnyrus. 2.65 už City pergalę.

6. Roma nepralaimi 5 mačų iš eilės, bet du iš pastarųjų trijų baigėsi lygiosiomis. 1.51 kad Roma nepralaimės.

7. Per pastarąsias trejas išvykos rungtynes Man City pelnė 9 įvarčius. 4.40 kad City laimės rungtynėse, kuriose abi komandos pelnys įvarčių.

8. Paskutiniame Čempionų lygos mače Sergio Aguero pelnė hat-tricką, o City 3:2 namuose įveikė Bayern. Nuo to laiko Premier lygoje City pelnė 8 įvarčius, bet tik du iš jų - Aguero, kuris dabar yra traumuotas. 2.70 kad Romoje įvarčiu pasižymės Edinas Džeko.

9. Per pastarąsias trejas namų rungtynes Roma pelnė 9 įvarčius, iš jų tris - Adamas Ljajičius. 7.50 kad šis puolėjas pelnys pirmąjį rungtynių įvartį.

10. City dar niekada nelaimėjo Italijoje - 2 lygiosios, 2 pralaimėjimai. 2.65 kad City pralaimės.