„AS Roma“ nusiteikusi laimėti 10 kartą iš eilės


Geriausia Italijos futbolo čempionato ekipa – prieš blogiausią. Visi ženklai rodo, kad rekordinė „AS Roma“ pergalių serija tęsis.

Nors „AS Roma“ ketvirtadienio rungtynėse vėl versis be traumuotų Francesco Totti ir Gervinho bei raudoną kortelę paskutiniame mače su „Udinese“ gavusio gynėjo Maicono, „Chievo“ problemų turi kur kas daugiau.

Jis pralaimėjo visus penkis paskutinius mačus Italijos futbolo čempionate ir užima paskutinę, 20-ą, vietą.

„AS Roma“ situacija skiriasi lyg diena ir naktis. Italijos sostinės klubas savaitgalį iškovojo devintą pergalę iš tiek pat galimų ir perrašė istoriją – taip sėkmingai „Serie A“ pirmenybių dar nebuvo pradėjęs niekas.

Maža to, šį sezoną „AS Roma“ gynyba praleido vos 1 (!) įvartį, o paskutinius šešis mačus savo vartus išsaugojo „sausus“.

Tai dar vienas blogas ženklas „Chievo“ klubui, kurio puolimas išvykose – blogiausias šiame „Serie A“ čempionate (1 įvartis per 4 mačus).

Nors šį sezoną išvykoje nepralaimėjo tik kartą (1 lygiosios ir 3 nesėkmės), „Chievo“ turi mažą viltį – paskutiniuose trijuose mačuose su „AS Roma“ nepraleido nė vieno įvarčio.

Tiesa, tai nutiko praėjusiame sezone. Šiame „AS Roma“ yra „ant bangos“ – paskutiniuose penkiuose mačuose namuose mušė mažiausiai po 2 įvarčius svečiams.

„Unibet“ siūlo 1,26 koeficientą, kad „AS Roma“ iškovos dešimtą pergalę iš dešimties bei 1,63 – kad „Chievo“ liks be įvarčio.