Real vs. Barcelona: 10 esminių statistikos faktų

10. Nuo 2010-11 m. sezono pradžios Barcelona ir Real žaidė 20 kartų, ir tik 5 susitikimai baigėsi lygiosiomis. 1.29 kad lygiųjų nebus ir šįkart.

9. Praėjusį sezoną Barcelona laimėjo abejas La Liga rungtynes prieš Real (2:1 ir 4:3). Tai pavyko pirmą kartą nuo 2009-10 sezono. 2.95 kad Barcelona laimės.

8. Abi komandos pelnė bent įvartį per 16 paskutinių tarpusavio mačų. 1.40 kad ir dabar įmuš abi vienuolikės.

7. Real šią savaitę įveikė Liverpool 3-0, taip pratęsdamas savo pergalių seriją iki 8. 2.30 kad bus devintoji.

6. Karim Benzema pelnė du įvarčius Anfielde. Iš viso jo sąskaitoje šį sezoną 7 įvarčiai, iš kurių penki pelnyti per pastaruosius tris mačus. 13.00 kad prancūzas vėl pelnys ne mažiau dviejų.

Garetho Bale'o įvatis į Barcelona vartus 2014 metų Copa del Rey finale:

5. Barcelona pergalė 3-1 prieš Ajax buvo devintoji katalonų pergalė per pastarąsias 11 rungtynių. Ir penktas kartas, kai Barsa pelnė daugiau nei 2,5 įvarčio. 4.60 kad Barcelona Madride pelnys daugiau nei 2,5 įvarčio.

4. Lionelis Messi per paskutines penkeriais rungtynes pelnė 6 įvarčius, iš viso šį sezoną savo sąskaitoje turi 9, ir yra daugiausia įvarčių El Clasico mūšiuose į Real vartus įmušęs žaidėjas per visą istoriją - 21. 5.50 kad Messi pelnys pirmąjį rungtynių įvartį.

3. Messi pelnė hat-tricką paskutiniajame El Clasico, kuriame Barsa pergalę šventė rezultatu 4:3. Argentinietis per paskutinius keturis mačus su Real yra pelnęs 6 įvarčius. 29.00 kad Messi atliks dar vieną hat-tricką.

2. Cristiano Ronaldo jau 11 rungtynių iš eilės (įskaitant rungtynes už Portugaliją) aikštės nepalieka nepelnęs įvarčio, ir iš viso per 14 šio sezono rungtynių pelnė jau 21 įvartį. 2.70 kad Ronaldo šeštadienio vakarą pelnys daugiau įvarčių nei Messi.

1. Barcelona La Liga rungtynėse šį sezoną per pirmąjį kėlinį pelnė vos 8 įvarčius, kai Real - net 16. this season compared with Real’s 16. 4.75 kad Real po pirmojo kėlinio pirmaus 1:0.