Premier lygos lažybos: Liverpool spręs Vardy & Mahrezo galvosūkį


SU VIENU PRALAIMĖJIMU

Neįtikėtina Leicester sezono pradžia niekaip nesibaigia, nepaisant visų prognozių, kad tai laikina. Vos vienas pralaimėjimas per 17 rungtynių ir 2 taškų atotrūkis nuo antroje vietoje esančio Arsenal.

Būtent Arsenal ir yra vienintelė komanda, sugebėjusi įveikti (5:2) Leicester ekipą šį sezoną. Nuo tada Claudio Ranieri komanda nepralaimi 10 rungtynių iš eilės, ir iš tų dešimties – vos dvejos lygiosios.

 

VOKIEČIUI REIKIA LAIKO

Jurgeno Kloppo paskyrimas treneriu žadėjo Liverpool atgimimą, tačiau, panašu, vokiečiui Anfielde reikia daugiau laiko.

Pergalės prieš Chelsea ir Manchester City buvo ryškios, bet dabar jau skaičiuojama, kad Brandono Rodgerso, kuris buvo atleistas, treniruojama ekipa žaidė netgi produktyviau nei atvykus Kloppui.

Rodgerso Liverpool šį sezoną Premier lygoje laimėjo 37,5 proc. rungtynių (W3 D3 L2). Kloppas kol kas laimėjo 33,3 proc. susitikimų (W3 D3 L3).

Kitaip tariant, abu treneriai iškovojo po 12 taškų, bet Kloppui, kad tai pasiektų, prireikė vieneriomis rungtynėmis daugiau. Rodgersas vid. rinko po 1,5 taško per rungtynes ir buvo atleistas. Kloppas Liverpuliui neša vid. po 1,3 taško per rungtynes.

 

TRAUMŲ SĄRAŠAS

Jamie Vardy pakinklinės sausgyslės trauma nėra rimta, tačiau neaišku, ar ji neatsilieps Leicester žvaigždės žaidimui ir ar leis žaisti visas 90 minučių.

Danny Drinkwateris dar nebežais, greičiausiai rungtynes praleis Andy Kingas bei Jeffrey Schluppas.

Tiesa, po diskvalifikacijos grįžta Robertas Huthas.

Tuo tarpu Liverpool rūpesčiai žymiai didesni. Danny Ingsas, Joe Gomezas ir Danielis Sturridge'as gydosi ilgalaikes traumas, tačiau mače su Leicester gali tekti verstis ir be Simono Mignolet, James Milnerio, Dejan Lovreno ir Martino Skrtelio.

 

28 ĮVARČIŲ TANDEMAS

Vardy, be abejo, didžiausia šio sezono Leicester sensacija. 15 įvarčių per 17 rungtynių. Tačiau pastaruoju metu vis daugiau antraščių nugvelbia Riyadas Mahrezas.

Leicester per paskutines trejas rungtynes pelnė 8 įvarčius, iš jų net 6 – Mahrezas. Tuo tarpu per pastarąsias dvejas išvykos rungtynes Vardy nepasižymėjo nė karto.

Mahrezas šį sezoną ne tik pelnė 13 įvarčių, bet ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, įrodydamas, kad būtent jis yra svarbiausias sraigtas Leicester puolime.