Premier lyga: pasiūlymai pagal penkių turų tendencijas


Anglijoje šį savaitgalį žaidžiamos šeštojo „Premier“ lygos turo rungtynės. Keli pastebėjimai po penkių turų:

Komandų, nepraradusių taškų, nebeliko. Chelsea ir Arsenal vienintelės, kurios dar nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Abi šios komandos žais namuose, 1.24 dvigubame statyme, kad abi pratęs nepralaimėtų mačų seriją. 

Everton yra antra rezultatyviausia komanda (11 įvarčių), bet laimėjo tik kartą ir užima vos 14 vietą. Priežastis – 13 praleistų įvarčių. Tai blogiausias rodiklis lygoje. 3.25 kad Liverpulio derbyje Everton praleis daugiau nei 2,5 įvarčio. 

Aston Villa įmušė vos 4 įvarčius, bet to pakako trims pergalės iškovoti. Su 10 taškų Aston Villa žengia trečioje vietoje. 3.05 kad Chelsea į Aston Villa vartus įmuš mažiau nei 1,5 įvarčio. 

Chelsea vienintelė komanda, dar nepraradusi taškų namuose. 1.21 kad Chelsea įveiks Aston Villą vienuolikę.

Southampton – vienintelė, kuri dar nepraleido įvarčio žaisdama namuose. 1.94 kad nepraleis ir žaisdama su QPR.

Stoke City – vienintelė, dar neiškovojusi nė taško namų rungtynėse. Du mačai – du pralaimėjimai. Šįkart Stoke City priims absoliučius autsaiderius – Newcastle futbolininkus. 2.05 už Stoke City pergalę. 

Burnley per 5 mačus pelnė vos vieną įvartį, bet to pakako, kad tris mačus sužaistų lygiosiomis. 3.45 kad West Bromwich ir Burnley sužais lygiosiomis. 

Sunderland, Burnley ir Newcastle – vienintelės komandos, dar neiškovojusios pergalės. Sunderland žais namuose su Swansea City, ir šios trijulės būtent Sunderland šansai iškovoti pirmą pergalę vertinami geriausiai – 2.85