Prancūzija vs. Vokietija: 10 esminių statistikos faktų


Prancūzija arba Vokietija. Tik viena iš šių komandų žais pasaulio futbolo čempionato pusfinalyje.

 

10. Prancūzija penkiuose pasaulio čempionatuose iš eilės, kai įveikė grupės etapą, nukeliavo mažiausiai iki pusfinalio. 2.15 kad prancūzai įveiks ketvirtfinalį.

9. Jei vokiečiai eliminuos prancūzus, jie taps pirmąja komanda istorijoje, į pusfinalį patekusia ketvirtame pasaulio čempionate iš eilės. 1.70 kad vokiečiai žais pusfinaly.

8. 15 - tiek rungtynių iš eilės jau nepralaimi Vokietijos rinktinė. 1.40 kad po 90 minučių vokiečiams rezultatas nebus neigiamas.

7. Joachimo Lowo komanda šioje serijoje pasiekė 10 pergalių, 5 rungtynės baigėsi lygiosiomis. 3.20 kad prireiks pratęsimo.

6. Prancūzija iš paskutinių dešimties rungtynių, vykusių Brazilijoje, laimėjo šešias. Triskart sužaidė lygiosiomis ir tik kartą pralaimėjo. 3.05 kad Didier Deschamps'o komandai užteks 90 minučių pergalei pasiekti.

1986 metais vykusių rungtynių Vakarų Vokietija - Prancūzija akimirkos:

5. Prancūzija ir Vokietija pasaulio čempionatuose žaidė tris kartus. Šių rungtynių įvarčių vidurkis tiesiog įspūdingas: po 5,7 per rungtynes. 23.00 kad bus pelnyta daugiau nei 5,5 įvarčio.

4. Paskutinėse tarpusvio rungtynėse praėjusiais metais pergalę 2:1 šventė vokiečiai. Bet tai buvo pirmoji Vokietijos pergalė prieš Prancūziją nuo 1987 metų. Pirmoji po šešių nelaimėtų mačų iš eilės ir kol kas vienintelė per pastaruosius 27 metus. 8.50 kad prancūzai įveiks vokiečius rezultatu 1:0.

3. Vokietija yra geriausiai kamuolį perdavinėjanti komanda pasaulio čempionate (84 proc. perdavimų tikslumas), tuo tarpu prancūzai pagal smūgius į vartus nusileidžia tik belgams (19,3 per rungtynes). 1.60 kad mače su vokiečiais į vartų plotą kamuolys po prancūzų smūgių skries 8 arba daugiau kartų. 

2. Karim Benzema šiame čempionate pelnė 3 įvarčius, į vartų plotą smūgiuodamas 76 proc. taiklumu. 3.20 kad prancūzų puolėjas pasižymės ir mače su vokiečiais.

1. Miroslavui Klosei, kuris aštunfinalio mače nepasirodė, vis dar reikia vieno įvarčio, kad taptų rezultatyviausiu visų laikų pasaulio čempionatų žaidėju. 3.55 kad jam tai pavyks pasiekti rungtynėse su prancūzais.